poster

Ani mě nehne

 • USA

  Reach the Rock

Komedie / Drama

USA, 1998, 100 min

Režie:

William Ryan

Scénář:

John Hughes
(další profese)
 • Pavelos
  *

  Naprosto nic, bez hereckých výkonů, vlastně i bez herců, bez nápadu, bez napětí, příběh na úrovni nudného seriálu.. Co je to za blbost, když někdo uprostřed města rozbíjí výlohy, pak tam střílí do výloh brokovnicí a nevzbudí to jednoho jediného občana.. Možná že to bylo město mrtvých a nebo hluchých.. Jednu hvězdu za to, že bylo poukázáno jak jsou policisté hloupý:-))(4.12.2009)

 • CliffLee
  ***

  Ve filmu vynikjí skvělé dialogy mezi Williamem Sadlerem a Alessandrem Nivolou, taky se u tohoto snímky místy dost zasmějete. Nadruhou stranu některé scény mě téměř nezajímali, protože mě až nudily. Dobrý snímek kde by o něco lepší zpracování některých úseků nebylo na škodu, aby bylo využito naplno potencionálu příběhu... rozhodně lepší a dosti silné tři hvězdičky. 7/10(25.6.2009)

 • freddy
  ***

  Tohle je ten typ komorního filmu, který si vystačí s několika málo herci, s prostředím maloměsta, ale hlavně a především se jedná o film, který sází na dialogy. Abych byl upřímný, tak jsem nevěděl, co přesně mám od této komedie čekat. Netušil jsem, proč se hlavní hrdina chová tak jak se chová a rozbíjí výlohy, a koneckonců ještě tak trochu nad tím váhám i teď. A vůbec mi přišlo, že hlavní hrdina má až nebetyčné štěstí, pochybuji, že v reálu by mu tohle všechno prošlo, a že by si nikdo všiml, že hlavní hrdina utíká z vězení a znovu se tam vrací. Prostě tohle nepůsobilo příliš věrohodně, ať se na mě tvůrci nezlobí, ale takhle to vnímám. A bohužel dalším mínusem pro film je, že jsem se několikrát velmi silně nudil, což by se asi nemělo stávat. Takže jistě chápete, že po tom, co jsem zde uvedl, je můj dojem z filmu více než rozpačitý. Naštěstí však ale tento film vyniká hereckými výkony, William Sadler a Alessandro Nivola se svých rolí ujali perfektně a film dokonale zvládali utáhnout sami. Takže jak říkám, největší chybu vidím především ve scénáři a v hluchých scénách. Ale film to zase nebyl tak špatný a to prostředí liduprázdného maloměsta rozhodně mělo něco do sebe. Takže je to za průměrné tři hvězdičky.(10.8.2009)

 • dopita
  ****

  Když se sejde povedenej scénář, solidní herci a režisér kterej to nezvorá, vznikne film na kterej je radost pohledět. Jedná se o komorní příběh kde by se daly postavy spočítat na prstech jednej ruky, odehrávající se jedné noci v americkém městečku. A přesto, že to natočil Universal, film působí dojmem nezávislého filmu.(26.6.2009)

 • Joll
  ****

  Výborný dialogy a i když film stojí jen na pár hercích, jedný ulici a jedné policejní stanice, přesto to pořád svižne utíká a člověk se ani trošku nenudi. Prostě za pár peněz kopec muziky a to se musí ocenit! Jen tak na okraj ke komentářům tady ta scéna kdy složitě instaluje hlavní hrdina tu past, nevyzní na prázdno, ale odehraje se až po titulcích :)(9.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace