Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V zoufalém pokusu vymanit se ze spárů malého města, obrátí Robin Fleming (Alessandro Nivola) poklidnou letní noc ve všeobecnou rebelii. Všechno začalo podle plánu... tedy, jestli se Robinovi podaří, aby se setkal se svou bývalou láskou, přemluví ji, aby ho odvezla do New Yorku. Putování ke štěstí začíná skrze mříže místní policejní cely, což je sice maličko kuriózní místo pro páchání zločinu, ale protože vyšetřování probíhá „bez chyby“, možná se vše podaří. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (14)

Pavelos 

všechny recenze uživatele

Naprosto nic, bez hereckých výkonů, vlastně i bez herců, bez nápadu, bez napětí, příběh na úrovni nudného seriálu.. Co je to za blbost, když někdo uprostřed města rozbíjí výlohy, pak tam střílí do výloh brokovnicí a nevzbudí to jednoho jediného občana.. Možná že to bylo město mrtvých a nebo hluchých.. Jednu hvězdu za to, že bylo poukázáno jak jsou policisté hloupý:-)) ()

Bohnice05 

všechny recenze uživatele

Nechápu co vede lidi k vysokému hodnocení tohoto filmu, ale ve skutečnosti jde podle mne jen o holou kostru ničeho obalenou filozofickými frázemi... Ano, je tam pár světlých chvilek, kdy se člověk opravdu zamyslí a také pár kdy se zasměje. Jenomže celkově tento film, který má být o velkých morálních zásadách, je spíš o ničem a je velice nedotažený. Už jen když vezmu scénu, kdy Robin ukradne auto a potom dojede pro nějaké věci, pak je velice složitě nastavuje na nějakou past a tu zavěsí na hodiny, čili to pro diváka vypadá, že se může těšit na nějaké velké promyšlené finále, kdy ta past spadne. Bohužel toho se vůbec nedočká a celá scéna ztrácí úplně význam. Stejně tak zapálené lůžko v cele, které je potom naprosto v pořádku v dalších záběrech ... Jak jsem už napsal, něco vtipu a něco zamyšlení stojí za to tento film vidět, ale moc od něj nečekejte... ()

Reklama

Joll 

všechny recenze uživatele

Výborný dialogy a i když film stojí jen na pár hercích, jedný ulici a jedné policejní stanice, přesto to pořád svižne utíká a člověk se ani trošku nenudi. Prostě za pár peněz kopec muziky a to se musí ocenit! Jen tak na okraj ke komentářům tady ta scéna kdy složitě instaluje hlavní hrdina tu past, nevyzní na prázdno, ale odehraje se až po titulcích :) ()

dopita 

všechny recenze uživatele

Když se sejde povedenej scénář, solidní herci a režisér kterej to nezvorá, vznikne film na kterej je radost pohledět. Jedná se o komorní příběh kde by se daly postavy spočítat na prstech jednej ruky, odehrávající se jedné noci v americkém městečku. A přesto, že to natočil Universal, film působí dojmem nezávislého filmu. ()

freddy 

všechny recenze uživatele

Tohle je ten typ komorního filmu, který si vystačí s několika málo herci, s prostředím maloměsta, ale hlavně a především se jedná o film, který sází na dialogy. Abych byl upřímný, tak jsem nevěděl, co přesně mám od této komedie čekat. Netušil jsem, proč se hlavní hrdina chová tak jak se chová a rozbíjí výlohy, a koneckonců ještě tak trochu nad tím váhám i teď. A vůbec mi přišlo, že hlavní hrdina má až nebetyčné štěstí, pochybuji, že v reálu by mu tohle všechno prošlo, a že by si nikdo všiml, že hlavní hrdina utíká z vězení a znovu se tam vrací. Prostě tohle nepůsobilo příliš věrohodně, ať se na mě tvůrci nezlobí, ale takhle to vnímám. A bohužel dalším mínusem pro film je, že jsem se několikrát velmi silně nudil, což by se asi nemělo stávat. Takže jistě chápete, že po tom, co jsem zde uvedl, je můj dojem z filmu více než rozpačitý. Naštěstí však ale tento film vyniká hereckými výkony, William Sadler a Alessandro Nivola se svých rolí ujali perfektně a film dokonale zvládali utáhnout sami. Takže jak říkám, největší chybu vidím především ve scénáři a v hluchých scénách. Ale film to zase nebyl tak špatný a to prostředí liduprázdného maloměsta rozhodně mělo něco do sebe. Takže je to za průměrné tři hvězdičky. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama