poster

Rakeťák

 • USA

  Rocket Man

Komedie / Romantický / Sci-Fi

USA, 1997, 95 min

 • Radyo
  **

  Koukat se na to dalo, to jó, ale humor mi přišel místy docela dost infantilní. Nezachrání to ani ksichtící se Harland Williams v hlavní roli, ani opičák, jenž Williamsovi v hereckém umění docela zdatně konkuruje.(8.8.2003)

 • ájulinka
  *****

  Tak tenhle film mě fakt dostal... Inteligentní a vtipný film, jakých je dnes už pomálu. Miluji scénu s raketkovým perníčkem... :D Co se týče Harlanda, jeho výrazy jsou opravdu hodné nějakého maniaka... A ač jeho postava byla takové trdlo, hrozně jsem si ho během fimu oblíbila... Navíc si myslím, že v téhle postavě se snad alespoň trochu najde každý, neboť kdo nikdy neměl nějaký velký sen... =) Tedy to shrnu: příjemná nenáročná komedie bez vulgárních prvků..(11.2.2010)

 • Nereida18
  ****

  Film asi hodně přeceňuji, ale nemohu si pomoci. Tento film znám už odmala. Jelikož jsem milovníkem vesmíru a vždy jsem chtěla být astronautkou, film jsem si oblíbila. Pravda místy jsou vtipy opravdu až trapné a dětinské, nicméně jako celek představuje film povedenou komedii. Domnívám se, že jde dokonce i o parodii na všechny ty "space film". Film mi vždy vytvoří úsměv na tváří. A i když zrovna nesedím v raketě na Mars, cítím se jako bych tam byla (a opravovala motor zlatou mincí...)(30.4.2018)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $15,448,043Tržby Celosvetovo $-(16.2.2010)

 • missbee
  *****

  Už si ani nepamatuji, kdy přesně jsem Rakeťáka viděla poprvé, hádala bych to tak na jedenáct let. Od té doby si Rakeťáka pouštím, kdykoli se potřebuji rozesmát – ta komedie je totiž tak úžasně šílená, že si nemůžu pomoct. Freda Randalla budete buď milovat, nebo nenávidět, jinou možnosti si nedokážu představit. Já patřím k té první skupině od té doby, co seděl v pračce a točil se a motal se a...(15.10.2008)