Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bláznivá americká komedie o nešikovném technikovi, který se stal hrdinou první výpravy lidí na planetu Mars. (oficiální text distributora)

Recenze (23)

missbee 

všechny recenze uživatele

Už si ani nepamatuji, kdy přesně jsem Rakeťáka viděla poprvé, hádala bych to tak na jedenáct let. Od té doby si Rakeťáka pouštím, kdykoli se potřebuji rozesmát – ta komedie je totiž tak úžasně šílená, že si nemůžu pomoct. Freda Randalla budete buď milovat, nebo nenávidět, jinou možnosti si nedokážu představit. Já patřím k té první skupině od té doby, co seděl v pračce a točil se a motal se a... ()

ájulinka 

všechny recenze uživatele

Tak tenhle film mě fakt dostal... Inteligentní a vtipný film, jakých je dnes už pomálu. Miluji scénu s raketkovým perníčkem... :D Co se týče Harlanda, jeho výrazy jsou opravdu hodné nějakého maniaka... A ač jeho postava byla takové trdlo, hrozně jsem si ho během fimu oblíbila... Navíc si myslím, že v téhle postavě se snad alespoň trochu najde každý, neboť kdo nikdy neměl nějaký velký sen... =) Tedy to shrnu: příjemná nenáročná komedie bez vulgárních prvků.. ()

Reklama

Radyo 

všechny recenze uživatele

Koukat se na to dalo, to jó, ale humor mi přišel místy docela dost infantilní. Nezachrání to ani ksichtící se Harland Williams v hlavní roli, ani opičák, jenž Williamsovi v hereckém umění docela zdatně konkuruje. ()

Nereida18 

všechny recenze uživatele

Film asi hodně přeceňuji, ale nemohu si pomoci. Tento film znám už odmala. Jelikož jsem milovníkem vesmíru a vždy jsem chtěla být astronautkou, film jsem si oblíbila. Pravda místy jsou vtipy opravdu až trapné a dětinské, nicméně jako celek představuje film povedenou komedii. Domnívám se, že jde dokonce i o parodii na všechny ty "space film". Film mi vždy vytvoří úsměv na tváří. A i když zrovna nesedím v raketě na Mars, cítím se jako bych tam byla (a opravovala motor zlatou mincí...) ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama