Pat a Mat - Série 1 (1979) (série)

Hrnčíři (S01E26)

(epizoda)
všechny plakáty
Animovaný / Komedie / Rodinný
Československo, 1985, 9 min

Režie:

Lubomír Beneš

Všetok riad je veľmi špinavý a preto ho treba umyť. Lenže nedopatrením sa Patovi podarí rozbiť ho a bez riadu sa fungovať nedá a tak Pat príde s myšlienkou vlastnoručne si ho z hliny vyrobiť. Obaja protagonisti sa tak stanú na chvíľu hrnčiarmi. (pravo)

boshke

Tyhle díly, kdy se Pat s Matem rekreují na té barabizně, jsou prvotřídní. Kluci se s hlínou poprali skvěle a nakonec přišli na to, že s rytmem jim to jde nejlépe... 100% ()

Šandík

Jako vyučený keramik si dovolím podotknout, že na magneťáku by to tedy z mnoha důvodů v žádném případě nešlo, ale jinak samozřejmě díl stejně neuvěřitelný a vtipný, jako všechny ostatní. ;o) ()

IllIlIlIIl

stration

otík

Když je špinavé nádobí, není nic jednoduššího než vzít vrtačku a nádobí umýt ve vaně. Jenže když potom vana nevleze do chalupy a všechno se rozbije, je na čase projevit své hrnčířské dovednosti. No a ty samozřejmě u Pata a Mata jsou sice objevné, ale nijak velkolepé. A nakonec na výrobu samozřejmě přijdou s řadou neobvyklých vylepšení. ()

pfa

Dva nešikové se pouští do jakékoliv opravy či výstavby. Pak že to nepude... Nic není problém! Legendární postavičky a hudba z tohoto seriálu potěší prostě vždy jak malé, tak velké diváky. [1O/1O] ()

wosho

Jednoduchá animace spojená s propracovanou a dokonalou výpravou. Plus geniální a jednoduchý nápad na děj provedený groteskou. A výsledek? Jedna z nejvtipnějších loutkových serií natočená nejen u nás. Každý díl si zaslouží plný počet, protože dokáže rozesmát i po stém vzhlédnutím ()

Elgin

Nazorna ukazka toho ako to dopadne ked niekto fusuje do ineho remesla. Serial je predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky a pan Benes bol majster tohto remesla. ()