Pat a Mat: Déšť

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný

Československo, 1983, 9 min

Lubomír Beneš

A je to! Najlepšia solídna zábavička spolu s Mr. Beanom, ktorá bola kedy splodená! Pat a Mat RULEZ! Nenapodobiteľní majstri remesla...a Dážď je jedna z najštýlovejšých! 100%.(15.5.2006)

Pata a Mata mám ráda, ale v tomhle díle se vaří z vody.(29.8.2006)

Miloval je kamarád, miloval jej brácha, miloval jej soused, miloval je celý národ, takže bych celému seriálu dal 5 hvězd :: ))(19.11.2005)

http://www.youtube.com/watch?v=d9YZaoA1JeU 80% - 4*(9.8.2011)

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality.(11.1.2009)

skvělá animace, skvělé nápady, skvělý seriál - 100% ... k vidění zde: http://youtube.com/watch?v=GrQt7RF21z4(22.1.2008)

Tihle dva pajduláci vstoupili do legend. A právem - nemají chybu.(6.2.2012)

Krátkometrážní snímek. Každý z dílů Pata a Mata má svůj půvab a své kouzlo plné humorně pojatých fyzikálních zákonů. Ke shlédnutí zde.(12.11.2012)

Snad jediný díl bez happy endu. Vždy si na zničeném domě najdou nějaké pozitivum, tady ale prostě a jednoduše ostrouhají... 70%(22.11.2011)

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov.(17.12.2008)

To by nebyl Pat a Mat, kdyby nějakým elegantním způsobem to špatné počasí nevyřešili. V jejich podání je to zábava. Na začátku příběhu jsem si říkala, jak je možné, že jim ta kůča ještě nespadla na hlavu a nebo, že ji neodnesl vítr.(18.1.2012)

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít.(31.1.2010)

Chudakum Patovi a Matovi zacne zatekat do chaloupky. Jakmile dest ustane tak zacnou onu deravou strechu opravovat, avsak zjisti ze by opravit a jaksi "vystuzit" potrebovala cela chaloupka, takze ji vystuzi jako stan lanem a koliky, ale bohuzel ted se do ni naoplatku nemohou dostat, takze to lano preriznou a chaloupka pod tihou nanosu (ktery nahazeli na strechu aby do ni nezatekalo) proste nevydrzi a cela se zborti a Patovi s Matem nezbude nic jineho nez oci pro plac (opravdu mi jich bylo lito a to i presto ze jindy se jejich smule spise zasmeju).(8.3.2005)

No paráda. Sranda! 85%(29.8.2010)

Ten nápad s priviazaním celého domu bol fakt úžasný, takže ten záver bol síce očakávaný, ale aj napriek tomu brutálne vtipný...(9.11.2009)

Nikdy si nepouštějte tenhle dvojčlený ganga na svou střechu, jinak přijdete o celoživotní záruku na tašky a vlastně i o celou střechu.(3.5.2012)

Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 %(26.8.2009)

Co na zaciatku vyzera ako dobry umysel sa nakratko zmeni v totalnu likvidaciu strechy. Serial je skvela zabava nielen pre najemnsich, ktori este nevedia rozpravat, ale takisto I pre nas starsich.(5.3.2009)

Pat a Mat jsou klasicky predstavitele ceskeho vseumelstvi :-). Kazdy dil je jasnym navodem jak danou cinnost pokud mozno nedelat. Jeden z nejlepsich vecernicku s krasnou animaci a vtipnou hudbou.(6.4.2011)

Pat a Mat mě dokážou rozesmát v každém svém příběhu. Obzvláště ty "nejstarší" díly, jako je zrovna tento, jsou opravdu skvělou zábavou - zejména z toho důvodu, že jsou naprosto dokonale okoukané ze života. A to ze života v naší zemi, kde se každý cítí být kutilem a odborníkem na všechno.(28.2.2016)

<< předchozí 1 2