Pat a Mat - Série 3 (1992) (série)

Blatník (S03E12)

(epizoda)
Animovaný / Komedie / Rodinný
Česko, 1994, 8 min

Ďalší krátky návod ako sa v náročnej situácii dokážu naši dvaja remeselníci dokonale vynajsť. Tento krát si pri zakladaní vlečky na auto poškodia všetky štyri blatníky. Ako si s tým poradili, to vám dokážu správne predviesť len oni. (genetique)

H34D

Tuningová společnost Pat a Mat se rozhodla trochu si vylepšit káru ve stylu Need for Speed: Underground a jak je vidět dopadlo to nad všechna očekávání, jejich Lamborgini Diablo se stalo králem letošního sjezdu tuningářů... Příští epizoda: Pat a Mat montují stěrače na ponorku! 7/10 ()

genetique

...a je to! Najlepšia solídna zábavička spolu s Mr. Beanom, ktorá bola kedy splodená! Pat a Mat RULEZ! Nenapodobiteľní majstri remesla...som hrdý na to, že aspoň niečo geniálne je sčasti Slovenskej tvorby! Tieto najnovšie diely sú síce super, ale zato, že mi veľmi chýbala originálna zábavná stará melódia, dávam za štyri. 80%. ()

blackrain

Pokud jste jako Pat a Mat, tak odvážení nepotřebných odpadků nechte raději na popelářích. Ti se o to postarají.Vy si při tom alespoň nezrušíte své milované auto. Jelikož jsou Pat a Mat mistři improvizace, tak i s tímto nenadálým problémem si hravě poradí. ()

IllIlIlIIl

stration

otík

Ve zlínských ateliérech asi ekologická skupina věděla, proč Pata a Mata nenechat vyvézt plechovky na smetiště (kdo ví, kde by nakonec skončily) a tak jim nabídla příběh s blatníky, které je potřeba nejdříve zničit a pak zase na auto připevnit. Bezpečnost totiž na prvním místě. ()

wosho

Jednoduchá animace spojená s propracovanou a dokonalou výpravou. Plus geniální a jednoduchý nápad na děj provedený groteskou. A výsledek? Jedna z nejvtipnějších loutkových serií natočená nejen u nás. Každý díl si zaslouží plný počet, protože dokáže rozesmát i po stém vzhlédnutím ()

Elgin

Mechanici od Fordu mozu iba tisko zavidiet. V rekordnom case nadcasovy dopravny prostriedok. Pan Benes bol majster tohto remesla, nastastie ma nasledovnikov ako napriklad Jana Pinkavu. Kazdopadne tomuto serialu davam 90%. ()

punk_zero

Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 % ()

BlackMount

Pat a Mat se potřebují zbavit kovového haraburdí a tak šup do auta směr sběr. Jenže než vůbec vyjedou ze zahrady, vyrobí ze svého nablýskaného autíčka něco, co by si pracovníci v kovošrotu už asi také nechali. Rázem mají problémy dva auto a odpad, ale stačí jeden geniální nápad a naši hrdinové si mohou poblahopřát k dobře odvedené práci. Pěkná epizoda s nenápadným poselstvím o recyklaci. ()