Pat a Mat: Blatník

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný
Česko, 1994, 8 min

Ďalší krátky návod ako sa v náročnej situácii dokážu naši dvaja remeselníci dokonale vynajsť. Tento krát si pri zakladaní vlečky na auto poškodia všetky štyri blatníky. Ako si s tým poradili, to vám dokážu správne predviesť len oni. (genetique)

stration

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít. ()

punk_zero

Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 % ()

genetique

...a je to! Najlepšia solídna zábavička spolu s Mr. Beanom, ktorá bola kedy splodená! Pat a Mat RULEZ! Nenapodobiteľní majstri remesla...som hrdý na to, že aspoň niečo geniálne je sčasti Slovenskej tvorby! Tieto najnovšie diely sú síce super, ale zato, že mi veľmi chýbala originálna zábavná stará melódia, dávam za štyri. 80%. ()

BlackMount

Pat a Mat se potřebují zbavit kovového haraburdí a tak šup do auta směr sběr. Jenže než vůbec vyjedou ze zahrady, vyrobí ze svého nablýskaného autíčka něco, co by si pracovníci v kovošrotu už asi také nechali. Rázem mají problémy dva auto a odpad, ale stačí jeden geniální nápad a naši hrdinové si mohou poblahopřát k dobře odvedené práci. Pěkná epizoda s nenápadným poselstvím o recyklaci. ()

H34D

Tuningová společnost Pat a Mat se rozhodla trochu si vylepšit káru ve stylu Need for Speed: Underground a jak je vidět dopadlo to nad všechna očekávání, jejich Lamborgini Diablo se stalo králem letošního sjezdu tuningářů... Příští epizoda: Pat a Mat montují stěrače na ponorku! 7/10 ()