Pat a Mat - Série 3 (1992) (série)

Trezor (S03E11)

(epizoda)
Animovaný / Komedie / Rodinný
Česko, 1994, 9 min

Pat má bankovku veľkej nominálnej hodnoty a nevie ako ju uschovať. Snaží sa teda nájsť miesto kam ju uloží, ale nič sa mu nepozdáva. Mat dostane nápad a zaobstará bezpečnostný trezor. Už len nájsť miesto kam ten trezor ukryť pred zlodejmi. (pravo)

H34D

A já hlupák myslel, že nejbezpečnější úložiště peněz je banka. Pat a Mat mě však přesvědčili, že pořádný trezor a Mona Lisa navrch by neměla chybět v žádné pořádné domácnosti. Tento díl je typický Pat a Mat se svým důvtipem, vynalézavostí i absurdní blbostí, tak jak ho máme rádi. 8/10 ()

IllIlIlIIl

stration

otík

Klasický velmi vtipný díl o tom, co jsou Pat a Mat schopní udělat s tak banální věcí, jako je namontovat do bytu trezor. Ale musím potvrdit, že sprostá verze na You tube je daleko mazanější. ()

wosho

Jednoduchá animace spojená s propracovanou a dokonalou výpravou. Plus geniální a jednoduchý nápad na děj provedený groteskou. A výsledek? Jedna z nejvtipnějších loutkových serií natočená nejen u nás. Každý díl si zaslouží plný počet, protože dokáže rozesmát i po stém vzhlédnutím ()

Elgin

Schovat trezor za obraz znamena nasledovnu kompletnu rekonstrukciu bytu. Hodnotim cely serial a nie iba jednotlive casti, pretoze dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky. ()