Reklama

Reklama

Pat a Mat: Trezor

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný
Česko, 1994, 9 min

Obsahy(1)

Pat má bankovku veľkej nominálnej hodnoty a nevie ako ju uschovať. Snaží sa teda nájsť miesto kam ju uloží, ale nič sa mu nepozdáva. Mat dostane nápad a zaobstará bezpečnostný trezor. Už len nájsť miesto kam ten trezor ukryť pred zlodejmi. (pravo)

Recenze (30)

H34D 

všechny recenze uživatele

A já hlupák myslel, že nejbezpečnější úložiště peněz je banka. Pat a Mat mě však přesvědčili, že pořádný trezor a Mona Lisa navrch by neměla chybět v žádné pořádné domácnosti. Tento díl je typický Pat a Mat se svým důvtipem, vynalézavostí i absurdní blbostí, tak jak ho máme rádi. 8/10 ()

punk_zero 

všechny recenze uživatele

Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 % ()

Reklama

stration 

všechny recenze uživatele

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít. ()

BlackMount 

všechny recenze uživatele

Pat a Mat našetřili velký prachy a z obavy před zloději se pro ně rozhodli vybudovat bezpečné úložiště. Trezor se jim povede zabudovat celkem snadno, ale pak zjistí, že asi někam zašantročili klíč. Nakonec pověří hlídáním cenností samotnou Monu Lisu. Pěkný díl, kterému však k dokonalosti něco chybí. ()

lubospoti 

všechny recenze uživatele

Mat mě dokážou rozesmát v každém svém příběhu. Přestože jsou novější díly o fous slabší než ty nejstarší, tak jsou pořád hodně zábavné. A to zejména z toho důvodu, že jsou naprosto dokonale okoukané ze života. A to ze života v naší zemi, kde se každý cítí být kutilem a odborníkem na všechno. A konkrétně tato epizoda se kvalitou hodně přiblížila těm úplně nejstarším dílům. ()

Reklama

Reklama