Pat a Mat: Skokani

Lubomír Beneš

Jiří Kubíček

Jan Müller

Petr Skoumal

...a je to! Najlepšia solídna zábavička spolu s Mr. Beanom, ktorá bola kedy splodená! Pat a Mat RULEZ! Nenapodobiteľní majstri remesla...som hrdý na to, že aspoň niečo geniálne je Slovenskej tvorby! Poďme spolu lietať ;-)) Ak si chcete splniť sen o lietaní, určite zajdite za týmito popletenými majstrami. 90%.(15.5.2006)

Miloval je kamarád, miloval jej brácha, miloval jej soused, miloval je celý národ, takže bych celému seriálu dal 5 hvězd :: ))(27.11.2005)

http://www.youtube.com/watch?v=dcNSFyDsxSE 70% - 3*(9.8.2011)

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality.(12.1.2009)

tá da ta tadadada ta da ta tá... :) ...90%... k vidění zde: http://youtube.com/watch?v=OPkXSdB0wUM(28.1.2008)

DVD/// Obsazení 10/10 Děj 9/10 Hudba 8/10 Efekty 10/10/// +výborně zpracované, nápad, ze začátku bez hudby (to tu ještě nebylo) -já už chci aby taky něco zničili/// Pokud se budu zaobírat detaily, tak zmíním, že v této části především kutili, než ze by toho více zlikvidovali. Ale bylo to opravdu geniální podívání na ty koumáky a dost dobře jsem se i zasmál. Tahle část je výborná./// Celkem 93%///(24.3.2008)

Tihle dva pajduláci již vstoupili do legend. A právem - jsou opravdu skvělí a unikátní.(6.2.2012)

Krátkometrážní snímek. Každý z dílů Pata a Mata má svůj půvab a své kouzlo plné humorně pojatých fyzikálních zákonů. Ke shlédnutí zde.(12.11.2012)

Pat s Matem jsou prostě kouzelní. Patovi vůbec nevadí, že s ním Mat několikrát protočil kolo a omlátil ho o zem. Naopak ho na závěr srdečně za pomoc obejme... 100%(13.12.2011)

Pat a Mat oddychujú na chalupe. Vidia, že lieta motýľ aj vták. Tak prečo nie oni? Stačí na to rogalo a na získanie patričnej rýchlosti skokanský mostík. Prečo si to neuľahčiť a nenechať sa roztiahnuť autom?(19.1.2004)

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov.(18.12.2008)

No co, vůbec nevadí, že venku není sníh a led a že je léto v plném proudu. Skákat na lyžích se přece dá kdykoliv a kdekoliv. Stačí mít toho správného improvizačního ducha. Ten se spolehlivě postará o všechno. Jen to občas bude trošku krkolomné, ale Pat s Matem jsou šikulové, kteří se ze všeho vždy oklepou a se vším si poradí, protože jim nechybí zápal pro věc.(30.1.2012)

Tak ten konečný držkopád neměl chybu...(9.3.2010)

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít.(31.1.2010)

Přeci jen spíše nudnější díl, ve kterém se snaží Pat a Mat létat s rogalem, bohužel se jim to stále nedaří. Ale nakonec přijdou na to, jak se dostat do vzduchu. Škoda, že je tu jako vždy jedno velké ALE:-). Méně vtipný díl z první série vyrobené Československou televizí Bratislava. Petr Skoumal(28.1.2012)

Jak muze dopadnout napad naucit se letat? No jak? Nejprve si ti koumaci postavi ze vseho mozneho "skokansky mustek" a snazi se z nej vyskocit do vzduchu. Ten se vsak moc neosvedci a proto sundaji na aute zadni kolo a pouziji ho jako navijak u ktereho je na druhem konci jeden letec privazan k provazu. Letec nakonec sice leti, ale ne moc dlouho protoze lano se samozrejme zkracuje a zkracuje az ... samozrejme se letec namota na navijeci kolo a totalne zdemoluje "rogalo" na kterem se celou dobu snazil letet ;-)(21.9.2004)

No paráda. Sranda! 85%(29.8.2010)

Vyvrcholení pod kolem auta je opravdu parádní tečka.(8.1.2011)

Když si Pat s Matem něco umanou, nehledí na materiální škody, dílčí neúspěchy nebo kolikrát i na ohrožení jejich životů (jsou si asi vědomi své nesmrtelnosti), jdou si po hlavě za svým cílem...a vždy si nakonec mohou "říct" A JE TO!!!(24.11.2010)

Všichni je známe, všichni je máme rádi. Prostě kutilové, jak se patří - Pat a Mat.(23.12.2010)

<< předchozí 1 2