Pat a Mat - Série 1 (1979) (série)

Skokani (S01E14)

Kamera:

Jan Müller

Hudba:

Petr Skoumal

Pozorujíce motýla a ptactvo zatouží Pat s Matem po létání. To je vede ke konstrukci rogala a skokánku. K pořádnému skoku bude třeba se nechat pořádně roztlačit a auto se zdá jako ideální prostředek... (J.Connor)

genetique

...a je to! Najlepšia solídna zábavička spolu s Mr. Beanom, ktorá bola kedy splodená! Pat a Mat RULEZ! Nenapodobiteľní majstri remesla...som hrdý na to, že aspoň niečo geniálne je Slovenskej tvorby! Poďme spolu lietať ;-)) Ak si chcete splniť sen o lietaní, určite zajdite za týmito popletenými majstrami. 90%. ()

Deimos

DVD/// Obsazení 10/10 Děj 9/10 Hudba 8/10 Efekty 10/10/// +výborně zpracované, nápad, ze začátku bez hudby (to tu ještě nebylo) -já už chci aby taky něco zničili/// Pokud se budu zaobírat detaily, tak zmíním, že v této části především kutili, než ze by toho více zlikvidovali. Ale bylo to opravdu geniální podívání na ty koumáky a dost dobře jsem se i zasmál. Tahle část je výborná./// Celkem 93%/// ()

Turiec

Pat a Mat oddychujú na chalupe. Vidia, že lieta motýľ aj vták. Tak prečo nie oni? Stačí na to rogalo a na získanie patričnej rýchlosti skokanský mostík. Prečo si to neuľahčiť a nenechať sa roztiahnuť autom? ()

blackrain

No co, vůbec nevadí, že venku není sníh a led a že je léto v plném proudu. Skákat na lyžích se přece dá kdykoliv a kdekoliv. Stačí mít toho správného improvizačního ducha. Ten se spolehlivě postará o všechno. Jen to občas bude trošku krkolomné, ale Pat s Matem jsou šikulové, kteří se ze všeho vždy oklepou a se vším si poradí, protože jim nechybí zápal pro věc. ()

IllIlIlIIl

stration

otík

Přeci jen spíše nudnější díl, ve kterém se snaží Pat a Mat létat s rogalem, bohužel se jim to stále nedaří. Ale nakonec přijdou na to, jak se dostat do vzduchu. Škoda, že je tu jako vždy jedno velké ALE:-). Méně vtipný díl z první série vyrobené Československou televizí Bratislava. Petr Skoumal ()

Decker

Jak muze dopadnout napad naucit se letat? No jak? Nejprve si ti koumaci postavi ze vseho mozneho "skokansky mustek" a snazi se z nej vyskocit do vzduchu. Ten se vsak moc neosvedci a proto sundaji na aute zadni kolo a pouziji ho jako navijak u ktereho je na druhem konci jeden letec privazan k provazu. Letec nakonec sice leti, ale ne moc dlouho protoze lano se samozrejme zkracuje a zkracuje az ... samozrejme se letec namota na navijeci kolo a totalne zdemoluje "rogalo" na kterem se celou dobu snazil letet ;-) ()

Gazi

Když si Pat s Matem něco umanou, nehledí na materiální škody, dílčí neúspěchy nebo kolikrát i na ohrožení jejich životů (jsou si asi vědomi své nesmrtelnosti), jdou si po hlavě za svým cílem...a vždy si nakonec mohou "říct" A JE TO!!! ()