Komentáře uživatelů k filmu (292)

 • Shit
  ***

  Film v podstatě o ničem, absolutně bez děje, hercký výkony mizerný, režie mizerná, ale přece jenom neuplyne 10 minut aby tam někdo nešukal a za to musim přidat nějaký hězdičky. a ještě k tomu v žádným jiným pornu neuvidíte šukat franca Nera nebo Lucii vondráčkovou a jiný herce, u kterých to neni zas tak obvyklí, takže za snahu, za šukání známejch herců a za šukání každejch deset minut dám 3*(7.3.2005)

 • Tosim
  *

  Srovnání s pornem je více než přesné - pár hloupých a plytkých vět v dialogu, co se snaží předstírat zápletku. A pak soulož...která vám v regulérním pornu nabídne mnohem víc. Jestli on to není ten problém - že měl Jakubisko točit spíše tenhle žánr. Všechno ostatní je totiž tak neuvěřitelně neuvěřitelné, až oči bolí a filmový cit krvácí. Celý ten Jakubiskův "výtvarný záměr", herci, kteří jen přeříkávají texty (snad s výjímkou Ondřeje Pavelky), snaha o nějakou sdělnost, která se však utápí v předvádění stále toho stejného bez pointy. No a paní Deana Horváthová ukazuje, že je buď úplně mimo, anebo nemá naprosto styk s realitou. V tomto ohledu si může směle stoupnout do fronty za Zdeňka Trošku.(28.2.2005)

 • Isherwood
  *

  Není umění jako umění. Nerozhodnost Juraje Jakubiska, jestli dotáhnout do maxima vizuální exhibicionismus, či tlouct divákovi do hlavy „hlubokou“ myšlenku scénáře, který sepsal společně s Marcelem Bystroňem, je hlavním kamenem úrazu. Urputná snaha o silné metafory na téma sexu, se kterým se potkává každý člověk, nějak vychází naprázdno díky dějové lajně, jenž v logickém celku postrádá smysl a zbytečně se tříští na nejrůznější kousky, které do sebe nezapadnou, ani kdyby se divák při přemýšlení na hlavu stavil. Samoúčelně frenetické střídání kamerových filtrů společně s rychlým střihem mi silně evokovalo filmy Tonyho Scotta. Fakt! Jak se do tohoto projektu nechala navrtat vcelku početná skupina české prvoligové herecké scény včetně jednoho Taliána, mi už nejde do hlavy vůbec. Nad výrazem „Slovenský Fellini“ se sluší leda tak ohrnout nos.(11.9.2005)

 • Enšpígl
  *

  No tak hlavně že si kluci a holky herecký zašukali. Škoda, že si to nenechali pro sebe.Proč 1*? Copak se soulož dá hodnit odpadem?(4.8.2006)

 • Renton
  **

  Scénář: Juraj Jakubisko .. Určitě ne tak špatný film, alespoň co se námětu týká. Ale scénář už se nepovedl a provedení také ne. Některé pasáže jsou hodně zhovadilé, jiné ale nadprůměrné. Pro spoustu lidí až moc kontroverzní. „a tak jsem se konečně prolhala až do cíle. A jako každej cíl i tenhle je z prdele!..“ Holt Juraj není (a nebude) Fellini.. 50%.(10.3.2005)

 • Radek99
  odpad!

  Nevěřím tomu, že tohle Juraj Jakubisko natočil dobrovolně...(20.11.2006)

 • hirnlego
  **

  Naprosto geniální srágora. Nepamatuju si, kdy naposledy jsem u filmu musela tolikrát nahlas vyjádřit svou právě probíhající usilovnou mozkovou činnost "cože, cože". U scén ke konci (les, nemocnice) bych si pak s radostí vypíchla vývrtkou oči, ale pán ji bohužel nechal v kuchyni. .......... Přidat dinosaury, obří kudlanky nebo 50 Ft. Vondráčkovou Sr. a bylo by z toho krásný Asylum.(7.12.2014)

 • Dever
  odpad!

  // Production Companies: J&J Jakubisko Film //(12.3.2014)

 • novoten
  *

  Debakl a katastrofa, díky které je zase o mnoho lehčí se vysmát úrovni českého filmu. Nero, Krajčo nebo Vondráčková by už neměli hrát nikdy nikde, protože jsou doslova ostudní a jakýmkoli citovým pseudoprojevem jenom zvyšují pocit naprosté trapnosti. Bez Jiřího Langmajera by to pak byl největší provar posledních let. Je mi jedno, co se Jakubisko snaží říct, touhle formou by neprodal nic.(28.5.2005)

 • Marius
  **

  Áno pán Jakubisko, máme to v sebe všetci do jedného.....nešlo to ale ukázať trochu inak, než „mrazivou citykomédiou“?(19.9.2006)

 • Kulmon
  odpad!

  Tak děsně povrchní "děj" jsem dlouho neviděl. Dialogy tak strojovitě šroubované, že se tomu ani nechce svěřit. Ona "hustá šukačka" to fakt nezachrání. Jakubisko šlápnul vedle, do pořádnýho hovna.(9.4.2009)

 • H34D
  odpad!

  Kdysi jsem viděl 20 minut z tohoto ďáblova veledíla, jehož střípky vzpomínek mě děsí dodnes! Něco tak obludně stupidního, ubohého, trapného a ponižujícího pro všechny zůčastněné (tvůrce i diváky) jsem nikdy nezažil. Post Coitum považuji za nejhorší film, jaký jsem kdy... Neviděl. 0/10(1.3.2013)

 • Brouk
  *

  Langmajer je kousánek, jinak je to film o ničem až na souložení, tak nějak nevím jak se říká co tím chtěl básník říci....(7.10.2005)

 • Mertax
  odpad!

  [Pozor, dráždivý komentář!] Post coitum omne animal... na*raný jsme v latině bohužel nebrali. Panenská bláno, to byla srágora nejtěžšího kalibru, hořce lituju stráveného času a strouhám mrkvičku těm, kteří na tom před 7 lety byli v kině. To radši drátem do anusu. A pořádně hluboko a zostra.(20.5.2011)

 • gudaulin
  odpad!

  Vzhledem k předchozím zásluhám se Jakubisko za natočení téhle zvrhlosti pekla bát nemusí, ale očistec by si určitě zasloužil...Tak zkušený režisér musí poznat, jak špatný scénář má před sebou. Ale i realizace je uspěchaná. Stupidní dialogy, nulová zápletka. Brr! Celkový dojem 5 %.(7.5.2007)

 • Hakha
  odpad!

  Chtěl jsem si rozšířit vědomosti v české kinematografii a opět to byla bolestná. Jsem rád, že jsem film viděl celý, jelikož to byl vyčerpávající výkon. A tohle měla být mrazivá citykomedie? Spíš nechtěná filmová parodie, která není vůbec komediální. Hluchý a zbytečný film s křečovitými dialogy a o hereckých výkonech ani nemluvě. Ani nudné erotické scény se nepovedli a to jich tu je požehnaně. Mé hodnocení odpad!(22.2.2008)

 • Arachneuss
  *

  Slušné soft porno.(5.6.2008)

 • Ainy
  *

  Film dnes vidím poprvé a musím se po rameni poplácat, že jsem měla tolika pevné vůle a sebeovládání, že jsem u něj vydržela až do hořkého konce. Ou Džízsfůt, Franco! do čeho ses to uvrtal ... Komedie? ...hmmm ... Místy jsem zaregistrovala určité jiskry, které aspoň náznakem způsobily jistý záškub v mém obličeji vzdáleně připomínající úsměv, jinak mi to přišlo jako celek opravdu velmi trapné. Jak se píše v ofišl textu distributora, skutečně je po orgasmu člověk ve zvláštním rozpoložení, jenomže tahle, tahle hrůza byla fakt ujetá. No a protože jsem dnes z tohodle v sobě dokázala udržet večeři, není možné že ty Troškovic Babovřesky nedám!(8.3.2014)

 • troufalka

  Nehodnotím, vydržela jsem jen prvních 12 minut a další dvacet bez zvuku. Jakubisko je zvláštní, je osobitý a nemusí každému sednout. V tomto případě to šlo hodně mimo. Asi tak o 20 kilometrů ... :o)(9.3.2014)

 • Asia_Power
  *

  Komedie tak vtipná, až jsem se zapomněla smát. Vlastně se mi povedlo se za celej film jednou uchechtnout když Franco protrhnul Lucince blánu a ona řvala jak kdyby jí do kundy vrážel termosku místo svých dvanácti cenťáků rozkoše. Ve filmu je to sice samej mrd sem mrd tam, ale vidět je celkem hovno. Scéna kdy nevěrná manželka se před manželem svlíkne a stoupne si na židli, aby z ní po chvilce slezla a rukou si zakrejvala kundu to už na mě bylo moc. Večer co večer mu určitě tu píču cpe před držku s vášnivým - Lízej, lízej !! - a najednou si jí skrejvá jak kdyby jí tam plandal kokot a ona to chtěla ještě chvilku utajit. Podobně nelogickej je celej film a kromě Lucie se nedá koukat na žádnou babu déle než minutu. O chlapech ani nemluvím. Hobit Krajčo, bratři z koncentráku Langmajer a Nosek plus starožitnej Nero. Paráda...Sice se mi povedlo přemluvit Alíka, aby koukal se mnou a mohla jsem si tak film zpříjemnit alespoň konverzací, jenže po asi dvaceti minutách filmu mi Alík přestal odpovídat a já zjistila, že vytuhnul. V první chvilce mě polila hrůza, že mu film způsobil infarkt, ale pak jsem si všimla, že se mu zvedá hrudník a následně vysrážel páru na mém zrcátku, co jsem mu strčila pod nos, takže ho to jen uspalo. Začala jsem mu kurevsky závidět, že usnul a škodolibě ho vzbudila, aby na tu hrůzu musel koukat dál. Po pěti minutách vytuhnul znova. Vzdala jsem to a jala se nutit psa, aby se mnou koukal alespoň on, ale ten s teskným vytím, a ocasem mezi zadními běhy, vyletěl z místnosti jako bych ho kopla do koulí. Chvilku jsem dumala, že začnu teatrálně brečet či snad dokonce historicky řvát, ale neměla jsem na to sílu. Zkusila jsem se tedy soustředit jen na nahou Vondráčkovou a zbytek filmu ignorovat. Za Lucinku je taky ta jedna hvězda jelikož byla šukézní, zbytek ale byl totální vojeb a fakt by mě zajímalo jakej matroš Jakubisko bral.(5.12.2016)

 • Niktorius
  ***

  Poměrně odvázané, silně kontroverzní a zatraceně provokativní - to jest Post coitum, snímek, který kritici i uživatelé CSFD jednohlasně poplivali a smetli do jam pekelných, kde již smaží Kameňáky, parta kolem majora Maisnera a jiné nevábné přešlapy české kinematografie. Nemohu si pomoct, ale zastávám názor, že Jakubiskova "mrazivá city-komedie" do pekelného kotle nepatří, neboť ačkoli zdaleka nedosahuje kvalit Jakubiskových nejlepších děl, pořád se jedná o slušný (pouze ve smyslu kvality :-)) a zajímavý snímek. Cílem nebylo žádné poetické umění a nebyla jím ani hustá šukačka, mnohé zde vystavené výtky jsou tedy poněkud zcestné. Jakubisko záměrně vdechl sexuálním scénám programovou neeritočnost a degradoval tak četné soulože mezi hlavními hrdiny na pouhé naplnění pohlavního pudu, sex je v Post Coitu prostý nejen lásky, ba i vášní a nepřínáší hrdinům žádnou slast - souložení je pro ně stejná zautomatizovaná samozřejmost jako dojít si v případě potřeby na záchod. V karikatuře světa, který Jakubisko podhaluje, neexistují žádné duševní hodnoty a citové prožitky, postavy v něm tedy sice tápou a snaží se najít jakési uspokojení, ale nikdy nedojdou dále, než k pouhé výměně kopulačního partnera, s nímž se situace vpodstatě opakuje. Stylizačně přepálený a přitom velmi dobrý vizuál (pěkné kompozice a vhodně zvolené natáčecí prostory) zdůrazňuje leitmotiv absurdity a povrchnosti života "moderního člověka", proto jsou v něm zahrnuty i různé samoúčelně vypadající kamerové finesy a digitální efekty; divokostí a nespoutaností formálního pojetí se tak Post Coitum blíží Stoneovým Takovým normálním zabijákům, k čemuž patří i technofilní hudební podkres. Zásadní problém filmu je ovšem ukryt v prachbídném scénáři Marcela Bystroně, který Jakubisko sice uchopil po svém - čili jeho jalovost přijal jako úmyslně karikaturizující prostředek, ale zejména mnohé dialogy Bystroně jasně usvědčuji z bezradnosti a zoufale marných pokusů stvořit něco ohromně cool, pročež se ani neštítil vykrádat již kultovní snímky. Po stránce myšlenkové nemá Post coitum vlastně co nabídnout, pointa je jasná už po pěti minutách a přesto nám ji ve finále Ondřej Pavelka pro jistotu natvrdo vyžvaní. Pro Jakubiska charakterisitcká smybolika je ve filmu přítomna, tentokrát ovšem v mnohem jednodušší a čitelnější podobě, než u něj bývá zvykem. Koncept Post coita je jednoduše takový, že každý poteciální kiks lze nějak v jeho duchu intepretovat a označit jej jako součást autorského záměru, žel ani velmi bujná fantazie a smysl pro teleranci nezabraní, abyste při sledování tohoto filmu občas neobraceli oči v sloup. Postavit dobrý film na špatném scénáři je sice možné - stejně jako lze usochat umělecky hodnotnou skulpturu z úlovků posbíraných na smeťáku, ale je třeba myslet na to, že pokud nebudou stavební části dostatečně opláchnuty, bude hotový výtvor - jakkoli umělecky hodnotný - stále prudce páchnout kanálem a shnilotinou....(7.9.2008)

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace