Po orgasmu je člověk ve zvláštním rozpoložení. Směje se tomu, pro co by před chvílí vraždil, říká věci, o kterých by normálně nemluvil... Devět hlavních postav tuto situaci v našem filmu zažije mnohokrát, podle matematického výpočtu - čtyři muži x pět žen. Přesně dvacetkrát. Vzniká sled miniepizod, které se slévají do jednoho příběhu o lásce, intrikách a sexu. Film Post Coitum je především o vztazích, ze kterých se láska nevytratila, protože tam nikdy nebyla.

Celý propletenec vzniká díky intrice ambiciózní asistentky ředitele Sabriny (Eva Elsnerová), která cítí, že její biologické hodiny již bijí na poplach. Rozhodne se ulovit svého šéfa Zikmunda (Jiří Langmajer). Strhne tak lavinu událostí, která postupně smetává všechny aktéry příběhu. Počínaje bezelstnou Zikmundovou partnerkou Violou (Beata Greneche) a poživačným stárnoucím hipíkem, fotografem Bakchusem (Franco Nero), přes naivního Jarouška (Mira Nosek) a jeho manželku, barmanku Messalinu (Mahulena Bočanová), až po zmatenou pannu Kristýnu (Lucie Vondráčková), otrlou studentku medicíny, přivydělávající si prostitucí - Kleopatrou (Sandra Pogodová) a pak překvapivě i zdánlivě neprůstřelného bohéma, rockera Adama (Richard Krajčo).

Devět rozdílných charakterů se svými potřebami a touhami rozpoutává na filmovém plátně hru, která se zpočátku jeví jako komická fraška, ale postupně z ní začíná mrazit v zádech. Divák je miluje i nenávidí zároveň, protože každý má šanci najít ve filmu moment, ve kterém pozná sám sebe.

Chcete mít lásku za každou cenu? Tak plaťte! Účet však bývá dosti překvapivý...

Režisér Juraj Jakubisko se po dlouhé odmlce po filmu "Nejasná zpráva o konci světa" pustil do moderního kontroverzního příběhu, který zcela jistě zaujme diváky svou originalitou. Posledním filmem producentské společnosti Jakubisko Film je umělecky kvalitní a divácky velmi úspěšná "Kytice". (oficiální text distributora)

abysser odpad!

Ne, již nikdy více! Nevím co si mám vzít z filmu, kde 90 minut souloži české herečky/poloherečky s českými herci/poloherci/neherci a jedním Italem :(. ()

Arach.No odpad!

Vite co?Radsi si pustte porno.Alespon vas nebudou obtezovat ty zbytecny dialogy.Jedina, co je na tomto filmu koukatelny je Lucka Vondrackova, ktera ukaze vic nez hezkou tvaricku. ()

kwoky

Průměrný, nijak extra zajímavý film. Nápady tam ale jsou a Langmajerova postava zhrzeného manžela je perfektní. Co také musím vyzdvihnout, je casting - když už jsou jednotlivé postavy tak namíchané, jsou hodně rozdílní herci zárukou, že aspoň člověk ví, kdo je kdo. Závěr, jakkoliv má myšlenku, je pak s prominutím totálně zprasený. ()

Marrty3

Ach bože, v jakém stavu tohle Jakubisko stvořil ?! Tohle se nemělo stát. Asi ten nešpatnější snímek o sexu a všem kolem něj, který jsem kdy viděl. Je to sice pár dobrých scének a hlášek ( "ty krávo", WC sex,...), ale to je tak všechno. Aspoň, že si to tyhle herecké hvězdičky mezi sebou rozdali. Námět filmu je vcelku obstojný, ale jeho zpracování, je místy až úděsné. Půl hvězdy dávám za to, že se ve snímku objevil coitus a občas nějaká náruživá část ženského těla. A druhou půlku hvězdy za zmíněné dobré scénky a hlášky. Jinak by to byl jasný odpad! ()

Mo.

Co se stane, když vezmete vztahovou mytologii z časopisů Katka, Žena a život, Playboy a Čtyřlístek a všechno to splácáte dohromady? Vznikne beztvará, lepkavá, narůžovělá a spermatem páchnoucí hrouda. Co se stane, když jí dáte ke zfilmování Juraji Jakubiskovi? Vznikne Post Coitum. ()

prezdivaka

Je to tak blbý, až si divák říká, jestli to nebyl tvůrčí záměr. Řemeslně je to dobré a asi to bylo i nákladné. Škoda, mohlo za to být několik slušných filmů a třeba deset dokumentů. Ta všudypřítomná hudba mi rvala uši, takže se to nedá poslouchat ani jako kulisa při žehlení. ()

remblis

Šukání, krev, hudba, akce, vztahy - člověk by si skoro řekl, že tomu filmu nic nechybí, tak proč tak hrozný hodnocení? Na druhou stranu - nemám rád Pogodovou. Všem tvůrcům: chcete udělat dobrej film? Neobsazujte prosím Sandru Pogodovou! (nic osobního v tom nehledejte, ale ta ženská mi prostě nesedí) ()

mira007

Nemůžu si pomoc, ale já se prostě po delší době v kině opravdu nasmál - čekal bych tedy , že režisérem bude někdo , kdo točil teenagerské komedie a hle on slovutný režišér, čekal bych, že takový reřisér dá do hlavních rolí své kamaráfy a hle on Franco Nero ( ikdyž to není úplně hlavní postava, ale komu co řekne slovo krajčo v zahraničí ) ()

čenda odpad!

Tak tohle bylo opravdu "veledílo", skoro mě bylo za ty herce stydno. Jen doufám že starej Franco z týhle role nedostal nádor na konečníku .... ()

bobstock odpad!

Jakubiskům vyprávěcí styl se mi vůbec nelíbí. Dostál názvu, ale za hvězdu chci vidět hardcore porno s Mahulenou na vostro hned!! ()

Jacek

Kdyby aspoň ta šukačka... Nic. Nefungující, hloupý, manýristický, nesmyslný snímek, pointovaný imbecilní moralitou... ()

Perfo

No já nevím. Ono je to celé o souložení a o vztazích, ale je to tak nějak o ničem. Jakubisko se tímto filmem docela ponížil a nevím co si o tom mám myslet. Je sice moc hezké že tam hraje Franco Nero, že uvidíme půlku našich českých celebrit lehce infalagranti, ale to je tak všechno. ()

kaiser odpad!

Čo chcel týmto filmom povedať pán Jakubisko, to asi tuším, len forma bola otrasná. Toto radím presne k tým pseudointelektuálnym filmom, kde sa režisér snaží o niečo umelecké a nakoniec s toho vznikne nepozerateľná blbosť. ()

arcticsky

Úcta k Jakubiskovi a jeho dřívějším opusům mi nedovoluje napsat při hodnocení tohoto paskvilu ta nejsprostší slova.... ()

Jaroslaf

nehodnotitelné. film natočen hůř než běžné domácí video ani hodnotitelný není. Každý záběr, každá zvuková stopa, každý herecký výkon, každá scéna je vymyšlena tak aby byla co nejabsurdnější, nejvíc dobrému vkusu se hnusící a nejamatérštější v dějinách filmu. Fandům efkových(???) filmů tvrdě doporučuji. ()

Zemřel režisér Juraj Jakubisko

Zemřel režisér Juraj Jakubisko