• paascha

Absolutní odpad v tvorbě odpadového velikána Jakubiska, Oproti jiný odpadům z jeho filmotéky je zde méně hrobů a svíček, zato více nahoty. Účast hvězd je zbytečná, za setinu nákladů by to odehrál i amatérský soubor lecjakého psychiatrického ústavu. Kdyby aspoň porno bylo, ale tohle? 2 Tosim: Já jsem přesvědčený, že obojí je správně, totální kráva bez kontaktu s realitou:-))(26.7.2007)

• ABCD Marta

Dějově prázdný snímek s chabým příběhem, ve kterém se občas zablýskne na lepší časy (a některé záběry to jen a jen dokazují, příkladem budiž spanking v rytmu těl Bočanové a Langmajera a stylové hudby přitom), ale v podstatě se nejedná o nic jiného než šukačku, šukačku, šukačku, trochu trávy, šukačku, zase tráva, smích (jen u herců), šukačku...a takto bych mohl pokračovat, dokud by mě nezklátil spánek nebo nádor na konečníku. Konec je navíc jeden z nejhorších, co jsem kdy viděl, tak proč dvě hvězdičky? Ani nevím, snad je to sympatickou postavou Jarouška a jeho (alespoň pro jednou) srandovní...víc neprozradím. ;)(20.3.2006)

No nevím. Když jsem tento snímek před lety shlédl, byl jsem flustrován. Ale cca po 4 letech už si nepamatuji to zlé, ale to, co na tomto filmu bylo dobře, co mě pobavilo. Jakubisko je výborný režisér a tohle není zkrat. Zkrátka se pokusil něco sdělit, ale nepovedlo se mu získat pochopení lidí pro toto sdělení:-)(1.1.2008)

• Slartibarkfast

Post coitum animal triste. A po zhlédnutí tohoto filmu dvojnásob. Jakubiskův pokus o soft porno se nezdařil a jedinou slušnou repliku a postavu z celého veledíla ztvárnil Ondra Pavelka. Když pominu všechny ty holé zadky a poprsí, nebylo ve filmu nic, co by racinoálně myslícího diváka přitáhlo. Jestli tím chtěl autor sdělit, že každý je něčí děvka a láska neexistuje, stačil krátký titulek a pětiminutový sestřih. Solidní konkurence pro playgirls. Jedna hvězda za titulní píseň Krajča, pokus o nějaký ten sexuální akt a stádo koní. 10%(8.3.2014)

• Asia_Power

Komedie tak vtipná, až jsem se zapomněla smát. Vlastně se mi povedlo se za celej film jednou uchechtnout když Franco protrhnul Lucince blánu a ona řvala jak kdyby jí do kundy vrážel termosku místo svých dvanácti cenťáků rozkoše. Ve filmu je to sice samej mrd sem mrd tam, ale vidět je celkem hovno. Scéna kdy nevěrná manželka se před manželem svlíkne a stoupne si na židli, aby z ní po chvilce slezla a rukou si zakrejvala kundu to už na mě bylo moc. Večer co večer mu určitě tu píču cpe před držku s vášnivým - Lízej, lízej !! - a najednou si jí skrejvá jak kdyby jí tam plandal kokot a ona to chtěla ještě chvilku utajit. Podobně nelogickej je celej film a kromě Lucie se nedá koukat na žádnou babu déle než minutu. O chlapech ani nemluvím. Hobit Krajčo, bratři z koncentráku Langmajer a Nosek plus starožitnej Nero. Paráda...Sice se mi povedlo přemluvit Alíka, aby koukal se mnou a mohla jsem si tak film zpříjemnit alespoň konverzací, jenže po asi dvaceti minutách filmu mi Alík přestal odpovídat a já zjistila, že vytuhnul. V první chvilce mě polila hrůza, že mu film způsobil infarkt, ale pak jsem si všimla, že se mu zvedá hrudník a následně vysrážel páru na mém zrcátku, co jsem mu strčila pod nos, takže ho to jen uspalo. Začala jsem mu kurevsky závidět, že usnul a škodolibě ho vzbudila, aby na tu hrůzu musel koukat dál. Po pěti minutách vytuhnul znova. Vzdala jsem to a jala se nutit psa, aby se mnou koukal alespoň on, ale ten s teskným vytím, a ocasem mezi zadními běhy, vyletěl z místnosti jako bych ho kopla do koulí. Chvilku jsem dumala, že začnu teatrálně brečet či snad dokonce historicky řvát, ale neměla jsem na to sílu. Zkusila jsem se tedy soustředit jen na nahou Vondráčkovou a zbytek filmu ignorovat. Za Lucinku je taky ta jedna hvězda jelikož byla šukézní, zbytek ale byl totální vojeb a fakt by mě zajímalo jakej matroš Jakubisko bral.(5.12.2016)

• - Scenárista a režisér Marcel Bystroň, který původně scénář k Post Coitu napsal pro seba, měl v té době na kontě jen ne zrovna úspešný roadmovie Cabriolet. (imro)

• - Ve filmu zazní dva songy od kapely Ready Kirken - Hvězda a Moje malá (autor hudby i textu je Michal Hrůza). (Yardak)

• - Během prvního týdne (20.-26.5.2004) se vyšvihnul na druhé místo v návštěvnosti českých kin se slušnými 10 667 diváky, časem mu došel dech a žebříček Top 20 opustil po dvou měsících s 58 611 návštevníky. (imro)