C.I.A.: Krycí jméno Alexa 2

USA, 1993, 90 min

Lorenzo Lamas

Louis Febre

• gouryella

Akcni becko jak vysite - neni se co divit, kdyz tu hraje jeden z beckovych kralu Lorenzo Lamas.(3.8.2002)

• Renton

Tak Lamas zkusil i něco režírovat, hm. Stejně blbé a ubohé jako jeho herectví..(13.4.2005)

• ripo

Bojové scény sú výsmechom boja samotného .... Hlavne tie ženské ... grrrrc(1.6.2007)

• castor

Pochopitelně fanoušci Felliniho podobný kus vyhledávat nebudou, ovšem také ti, pro které osmdesátá léta a počátek devadesátých hodně znamenají, si zapláčou. Desítky bezvýznamných minut, hodně unavená a blbě choreograficky zvládnutá akce, postavy a dialogy nešťastné napsané a do toho prachprůměrný rváč s žůžo culíkem (Lamas fyzicky prakticky nebojuje). Tvůrčí impotence a hodně náročné pokoukání. Ani ta nostalgie nepomáhá. A aby toho nebylo málo, objevuje se i třetí „odpadlík“ Branscombe Richmond.(20.10.2017)

• Campbell

Druhý díl je ještě horší než první, ale pro mě aspon o něco zábavnější. Lamas do tohohle béčka vecpal nechtěnej humor kterej mě celou dobu zabíjel, navíc film je snad ještě příběhově vykastrovanější než první, což je samozřejmě už síla. Tohle béčko si pamatuju že jsme měly na kazetě, já ho v tý době sice neviděl ale byla na něm nahraná Godzilla:-) Ted když jsem film viděl jsem řekl jenom "Kurňa to je blbost".(9.1.2012)

• 5150

Tak dvojka jede ve stejných kolejích. Znovu je tu honba za nukleárním čipem a znovu je tu v hlavní roli hezká tvářička Kathleen Kinmont a její "bojová umění".. Na obranu tohoto akčního béčka je nutno dodat, že akce je tady opravdu mnoho.. hodnocení 0,5*(24.9.2011)

• honajz

Nic proti fandům Lamase, ale na rozdíl od Dolpha Lundgrena nebo Van Damma mi nikdy nepřišel jako nějaký drsňák. Schválně se podívejte hned na začátku prvního dílu, když drsňák Lamas kráčí mezi policejními auty - náhle kolem něho projede motorka a on se lekne, až nadskočí. Asi filmaři jeli na první dobrou, tak tenhle lapsus nevystřihli. S ocáskem z vlasů připomíná Lamas hodně Odpadlíka a k tomuto seriálu najdeme i další souvztažnosti. Třeba v obou dílech těchto filmů hraje dřívější Lamasova manželka, již jsme mohli vidět i ve zmíněném seriálu. Děj obou filmů není důležitý. V prvním nějací chlápci obsadili budovu, nevíme proč, ani proč drží rukojmí, ale jeden z nich spolkne čip, o který se na jeho pohřbu začnou zajímat zlí lidé, protože bezdůvodně zastřelí kostelníka i varhanistu a ještě se smějí. Však jim smích brzy dojde, protože policie nikdy nespí askoro všechny je postřílí a z té jedné přeživší, která byla hodná a jediná říkala, aby nestříleli, udělají tajnou agentku a komplice. Ve druhém dílu zase jde o nějakou holčičku, která je shodou okolností dcerkou hajzlíka, co ukradl zase nějaký mikročip či co, se kterým by nejspíš ovládal počítače na celém světě a začal třetí světovou válku - nebo prostě něco v tom smyslu. Ale děj by mi byl šumák. Nejhorší na obou filmech je však to, co tahle béčka dělá dobrými béčky - akční scény. Jestliže se protivníci mohou chovat co nejstupidněji, tihle je ještě předčí. Až někdy čekáte, že skutečně se nejen přestanou krýt, jako to dělají, ale ještě vylezou a začnou prosit: "Kilni nás, ať máš nějakou radost." A Lamas takhle napřáhne prst - a protivníci, hu, popadají jak zralé hrušky, krev cáká všude okolo. Inu, asi nějaké tajemné asijské bojové umění. Střih těchto bojůvek by se uplatnil u přenosů diskuzí z českého parlamentu, anebo střihač nemohl najít nůžky, to je také možné. Jedno s druhým - bojové scény vypadají nejen amatérsky, to bychom urazili amatérské filmaře, nejen klišovitě, ale myslím, že i malé děti, které se naučí zacházet s videokamerou, by je natočily lépe.(24.6.2009)

• Rodriguez

Podprůměrné akční béčko s hlavními protagonisty Odpadlíka. Tady si nemohu udělat výtku vůči těm střelbám: Když padouchové přepadnou jakýkoliv objekt, tak vždy všechny strážné trefí, ale oni padouchy žádné? To tam pracují samé lamy? Poté hnedle chlupatý, to by asi město dlouho nepřežilo! Tomuhle srážím hvězdu dolů! 40%(14.4.2015)

• xaver

Otřepaný námět na nukleární téma, tentokráte supertajný čip. Už to samo o sobě je pekný nesmysl, stejně jako celý snímek Céčkové kategorie, který patří do kanálu.(26.5.2012)

• Hapretor

Jedna * za Kathleen Kinmont. Lorenzo Mamlas je otravnej jako vždy - hipík jeden trapnej. Nemoh by se ostříhat? Nebo tim, jak debilně hraje, si na něj nevydělá?! A jako režisér ještě horší.(13.2.2015)

• Martin00x

Škoda slov...(5.5.2009)

• Raddo

lorenzo herec o nicom a ako reziser este viac o nicom ... ubohy film 0/10(29.1.2009)

• KKOALA

Zase ta trapná LAMA!(26.12.2010)

• Kresloun

zřejmě jeho (Lorenzo Lamas) nejhorší počin vůbec(25.9.2013)