Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Šest přátel si jede užít víkend do zájezdního hostince v ospalém městečku Lovelock. Po uplynulé naleznou majitele hostince a šéfkuchaře mrtvé a ocitají se tak v podezření z ohavného činu. To je však pouze začátek, celé městečko je jakoby náhle ovládáno zlými silami ... uzavřou kamarády v hostinci, nikdo z nich netuší jaká hrůza se za jeho zdmi skrývá... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (66)

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Moderní splatter, který mne velmi mile překvapil. Zombíci, vidláci, gore efekty, humor ... Trošku pomalejší rozjezd, který ale záhy velmi rázně vygraduje do otáček kultů typu "Evil Dead", "Brain Dead", "Evil Aliens" apod. Každopádně celkově jejich kvalit nedosahuje. Jde spíše o teenagerský horror, který se od půlky změní v docela slušný masakr. Škoda snad jen naprosto otřesného papírového obalu na českém dvd... ()

petero 

všechny recenze uživatele

Slušne krvavé a veselé. Celý film som zhliadol s nonstop úsmevom na xichte. Postavy sú zábavne priblblé. Taká malá apokalypsa v jednom nemenovanom zapadákove, kde frčia tancovačky, šerif zo seba robý dôležitého šéfa a má dementného poskoka, mestečko kde sa s novou vzorkou hnoja treba hneď pochváliť a pozvanie do tanca s miestnou dievčinou nemožno odmietnuť. ()

Reklama

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Country vypravěč, co si hlasitě říká o rozpolcení lebky bendžem, vás provede dokonalým spouštěčem divácké apatie. Za něco stály snad jen stylové úvodní titulky, načež ze snahy udělat "něco jako Braindead" vzešla čirá zoufalost, v které mi autorův smysl pro humor unikal stejně jako plyn z trouby sebevraha. Nedivím se, že pak Carradineho našli v Thajsku ve skříni. I já bych do ní studem zalezl.. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Docela Funny Semi- Zombies Horror, který se po půli filmu přepne na Home Invasion, a tenhle žánr mi fakt vyhovuje.. Gore i přesto, že sahalo až do céčkových hranic, tak mě neštvalo,protože jsem to bral jako Komedii ! Jo je to Brak, ale strašně zábavnéj,klišovitéj je to prostě Úlet na pobavení ! Fajn hláška z Filmu : My jsme se ztratili ? Né už tam skoro budem.. A kde teda jsme ? Nějakéj LoveCock.. Lovecock ? Tak to seš skoro doma, ty přece miluješ čuráky .... :D ()

obitus 

všechny recenze uživatele

No popravde jsem cekal mnohem vic. Nemuzu filmu uprit par opravdu vtipnych momentu a povedenych hlasek, ale cely je takovy utahany. Pochvalne vykriky na oficialni strance jsou dost mimo misu a srovnavani s Braindeadem nebo Shaunem je smesne. Herci se sice snazi a takovy David Carradine v epizodni rolicce vylozene potesi, ale kdyz i pri nejkrvavejsich scenach (motorovka vs zombies) zivam, je asi neco spatne. Nejlepsi scenou tak pro me zustava kratoucke tanecni cislo na pisen comin to kill ya. ()

Galerie (3)

Zajímavosti (10)

  • Matthew Leutwyler získal dvě ceny v Německu na Víkendu strachu. Odnesl si Cenu diváků a Zlatého Glibba. (Terva)
  • Los Angelský Shriekfest udělil snímku cenu pro nejlepší film (Terva)

Reklama

Reklama