Dale

Ako všetky filmy o cestovaní časom, ani tento seriál sa nevyhol viacerým nelogickostiam, no stále je to jedno z tých lepších diel o cestovaní v čase. ()

runner85

najlepšie spracovaný časový paradox aký som kedy vo filme či seriály videl ... škoda že sa natočilo len 8 častí ... ale zas na druhu stranu lepšie ako keby sa malo nezmyselne točiť už 120 časť 11 série ()

Gardenboy

Ak je to ono, čo myslím (cestovanie v čase, aby zabránili vražde a pritom sa so svojim realnym dvojnikom nesmeli uvidieť) tak je to celkom super seriál. Videl som všetky diely (bolo ich 8, či tak nejako, no proste normálne množstvo :D ) ()

zberatel

Kam sa podel ten cas ked som ocami hltal kazducky jeden diel (skoda ze iba 8 casti) a vytuzene cakal tyzden na dalsie pokracovanie,aaach jaj :-)) ()

Petike

Najlepšia sci-fi detektívka, akú som kedy videl ! :-) Prečo nevzniklo viac dielov ? Veď Briti sci-fi aj krimi točiť vedia ! :-( ()

blackperseus

Výnimočná séria. Pod nánosom sci-fi sú perfektné kriminálne príbehy, ústredná dvojka je dvojka na pohľadanie, nechýba napätie, akcia, dych vyrážajúce pointy. To všetko dokonale prekryje aj občasné logické prešľapy. Počet epizód (8) možno v dnešnej dobe naťahovaných a ždímaných seriálov vyzdvihovať ako pozitívum... no ja by som ešte ďalších osem (rovnako kvalitných) pokojne zniesol... ;-) ()