poster

Syndrom vraha

 • USA

  The Killing Kind

Krimi / Drama / Horor / Thriller

USA, 1973, 88 min

Kamera:

Mario Tosi

Producenti:

George Edwards

Střih:

Bryon Crouch

Masky:

Joe McKinney

Kostýmy:

Tom Rasmussen
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Caelos
  odpad!

  Hloupý film, který si právem zaslouží odpad, tak příšerně jsem se nenudil už dlouho. Mám ten pocit jen já, nebo to ještě někomu celé přišlo jako přehlídka idiotů?! Herci se opravdu všichni chovají jako cvoci, někteří dokonce víc než hlavní cvok filmu. Škoda že ten obraz není ještě horší (mléčné sklo), kdyby byl úplně černý bylo by to nejlepší, tak by to aspoň nikdo neviděl. Film omílá již tisíckrát viděné téma, ale tak špatně, až z toho bolí oči. Ruce pryč.(19.11.2009)

 • Sociopath
  *

  Sú filmy, ktoré sú otrasné kvôli nevydarenej snahe šokovať diváka a sú filmy, ktoré sú proste... Nudné. Tie prvé mám o niečo radšej, no Syndrom vraha bohužiaľ patrí k tej druhej. Jediné pozitívum je tak mladý John Savage, bez neho by to nestálo ani za fajku tabaku. Celkom vydarený obal od Řitka Video taktiež nijako nesúvisí s dejom. Nekvalitný obraz, obrovská dávka nudy, des a bes. A migréna...(25.3.2011)

 • eraserhead666
  **

  Z jedné strany vhodně z odstupem zaznamenané osudy člověka, který to v hlavě nemá zase až tak úplně v pořádku i z možnou nápovědou, proč tomu tak je, nebo proč se na tom nic nemohlo změnit (i přesto, že jak ve filmu zazní "měl přece stejné možnosti, jako ostatní"). Na druhou stranu zaznamenané a podané tím nejtuctovějším, nejprůměrnějším a nejneoriginálnějším způsobem. Byť to pár zajímavých chvilek a okamžiků má (jen jsem čekal, kdy na to matka se synem vlítnou). Poměrně zajímavá mi přišla dějová odbočka/linie se nabízející se starší paní, škoda, že nebyla dále rozvinuta, mohlo by to být alespoň trochu zajímavější. Shitózní obraz mi už jen zapadal do atmosféry celého snímku, tudíž ani nějak zvlášť nevadil.(13.9.2013)

 • cariada
  **

  Když vynechám děsný obraz. A zaměřím se na děj je to slabé. kluk co s partou ač nechtěl znásilnil holku a odseděl si dva roky. Se vrací domů, jenže je z něho dost labilní jedinec. Co se chová někdy jak dítě ,ale jinak jako těžký psycho. Jeho máma to na něm pozoruje ,ale snaží se dělat, že se nic neděje. Až to uvidí na vlastní oči a nezbývá jí než jednat. Velmi nezáživné a slabé. Atmosféra skoro žádná.(8.9.2009)

 • Omnibus
  ***

  Pro mě pouze průměrný film. Za zmínku stojí snad jen výkon Johna Savage v roli Terryho. Tento mladý muž neustál nespravedlivé smýkání osudem a šel svému zatracení iniciativně naproti. Taky se dočkal trestu nejen hned, ale i po mnoha letech :-), kdy prožil peklo války ve Vietnamu a skončil na invalidním vozíku (Lovec jelenů, ochrnutý Steven). A pak že boží mlýny nemelou... ;-)(12.1.2013)