poster

Syndrom vraha

 • USA

  The Killing Kind

Krimi / Drama / Horor / Thriller

USA, 1973, 88 min

Kamera:

Mario Tosi

Producenti:

George Edwards

Střih:

Bryon Crouch

Masky:

Joe McKinney

Kostýmy:

Tom Rasmussen
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cariada
  **

  Když vynechám děsný obraz. A zaměřím se na děj je to slabé. kluk co s partou ač nechtěl znásilnil holku a odseděl si dva roky. Se vrací domů, jenže je z něho dost labilní jedinec. Co se chová někdy jak dítě ,ale jinak jako těžký psycho. Jeho máma to na něm pozoruje ,ale snaží se dělat, že se nic neděje. Až to uvidí na vlastní oči a nezbývá jí než jednat. Velmi nezáživné a slabé. Atmosféra skoro žádná.(8.9.2009)

 • igi B.

  http://www.imdb.com/title/tt0070270/ - - - Dnes 19.8.2009 na dvd v trafikách - Filmag - - - Dle diskuze na http://www.lopuch.cz/klub.php?klub=dvd_bonus má typicky >řitněvýtěrový< shitózní obraz! Tak pozor pro fandíky!! - - - Tož jen tak informatigivně...(19.8.2009)

 • Sociopath
  *

  Sú filmy, ktoré sú otrasné kvôli nevydarenej snahe šokovať diváka a sú filmy, ktoré sú proste... Nudné. Tie prvé mám o niečo radšej, no Syndrom vraha bohužiaľ patrí k tej druhej. Jediné pozitívum je tak mladý John Savage, bez neho by to nestálo ani za fajku tabaku. Celkom vydarený obal od Řitka Video taktiež nijako nesúvisí s dejom. Nekvalitný obraz, obrovská dávka nudy, des a bes. A migréna...(25.3.2011)

 • Karamanlis
  ***

  Filmov o nebezpečných psychopatoch a sexuálnych deviantoch bolo natočených mnoho a Killing Kind patrí v rámci tohto tematického celku k priemeru. Terry Lambert je síce vyšinutý tak akurát, no zo strany tejto postavy to chcelo viac iniciatívy, nakoľko celý príbeh stojí čisto na ňom a jeho konaní a keď má útlm Terry, tak ho logicky musia mať aj diváci. Takisto sa podľa mňa dalo viac vyťažiť aj z podivného vzťahu Terryho a jeho podarenej mamky Thelmy, nakoľko žánrové publikum má takéto uletené rodinky zväčša v obľube...(12.7.2011)

 • SOLOM.
  ***

  Scénář filmu není sice moc originální, ale díky výkonu Johna Savage se jeho kvalita vyhoupla do průměrných vod. Kvalitu obrazu nebudu tentokrát moc hodnotit, protože šlo o pěknou mizérii, ale společnost Řitka na to upozornila již na začátku, takže ostatně jako skoro vždycky měla pravdu. Nejlepší na celém filmu není ani tak okoukaný děj jako spíš vydařená atmosféra, která se stupňovala přesně tak, jak se začalo měnit chování šíleného Terryho. Jenže to byl i zároveň kámen úrazu tohoto filmu. Jakmile totiž náš hrdina právě někoho nezabíjel, tak se dostavovala častá nuda, protože scénáristé nevymysleli nic co by děj okořenilo. Jedinou výjimkou bylo chytání krysy. Postupem času se nuda dostavovala stále častěji a mě začal přemáhat pocit spánku. A tak se stalo, že jsem si konec musel pouštět dvakrát. A právě konec se opět rozjede ve slibném tempu načeš mě úplný závěr docela překvapil. Čekal jsem sice něco jiného, ale musím uznat, že i toto finále bylo přijatelné.(4.5.2010)