Slečna Marpleová: Vlak z Paddingtonu (TV film)

Miss Marple: 4.50 from Paddington

Velká Británie, 1987, 110 min

Martyn Friend

Předloha:

Agatha Christie (kniha)

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

Velice zdařilá adaptace. Má rád Agathu Christie, její knihy mají hlavu a patu a jsou inteligentní. Tahle řada, to je stará dobrá anglická škola.(24.2.2017)

Klasická slečna Marpleová...(4.5.2015)

Černobílý a navíc povedený film. Co lepšího může patřit k detektivce. Jen ještě přidat jméno Agatha Christie a je z toho výborný film.(7.11.2010)

..." Poprvé letím na Cejlon. Tak doufám, že pilot zná cestu..." Díky své kamarádce, která cestuje za příbuznými na čajový ostrov v Indickém oceánu, může slečna Marplovou odhalit další vraždu.(3.7.2013)

• farinelli77

Tyto komentáře evidentně nepatří k tomuto zpracování, které je barevné! A pokud se na naší obrazovce vůbec někdy vysílalo, tak to bylo na konci 80. let. Co si ale pamatuji, ČST tehdy zařadila snad jen dva filmy z této série s Joan Hickson: Ohlášená vražda a Zapomenutá vražda. Byly vynikající! Velká škoda, že se od té doby nereprízovaly!!(8.7.2013)