Přestěhování klenotnictví v jedné pražské čtvrti se dostává do středu pozornosti poté, co si je vytypují zahraniční gangsteři a právě fakt stěhování jim umožní provést loupež výjimečnou svým provedením v západním stylu. (Česká televize)

Winster

Prepadeni? Se nedivim, na tom miste kde auto prepadnou by ani nemuseli mit zbrane....a clovek by jim to vydal hned. Moc pekna a napinava hudba, velice dobre obzazeni i epizodních rolí. Nekdo neustale telefonuje! To je strasny :D ()

rakovnik

Jedině dobře, že po Praze nejezdí moc hnědých Wartburgů. Také je škoda, že nedošlo na honičku Škoda vs Volha. Případ jako z divokého Západu, kam chtěli pachatelé utéci. Bohužel pro ně se u nás, jak známo, všecko rozkecá. ()

Šimpy

"No, má úcta, ještě, že jsme včera brali." :-D Tak to Vinklář zabil. :-D Jinak celkem průměrná detektivka se širokým hereckým obsazením. Tak nevím, poznal a identifikoval jsem tam všechny herce, poznal jsem i Bydžovskou po telefonu, dokonce se domnívám, že hlas v televizi, když zveřejňují podobizny pachatelů, patří Janu Vlasákovi, ale zaboha nevím, kde tam hraje Ilja Racek, v titulcích se jménem postavy "Čumák". ()

• V této epizodě můžeme vidět např. i Uhelný trh na Starém Městě v Praze. (Winster)