• blackrain
  ****

  Měla jsem strach, aby se z pohádky nakonec nevyklubal trapný paskvil. Strach mě přešel a já se příjemně bavila. Výraz pan tatíček král mě bude znít v uších asi ještě pěkně dlouho. Takoví loupežníci jako byli právě zde se asi nikde jinde nenajdou. To byla ale nafintěná cháska a jak se s příchodem rozmazlené princezny parádně změnili. Princezna Anka by zasloužila přehnout přes koleno a ne takový výlet. Ale jak jsem se mohla přesvědčit, tak cesta je cíl a nikoliv konečné místo určení.(24.10.2011)

 • Jezinka.Jezinka
  ****

  Únosem princezny je krutě vytrestaná celá lupičská kumpanie, která je nucena odložit fešácké oblečky, zahodit hřeben a udělat si v domě nepořádek. Drak je do zpěvu i tance jako drak a zlatými kudrnami vyšperkovaný princ Vendelín taktéž. Kdybych si jo musela vybrat, domů bych raději toho draka. Jsou okolnosti, kdy je drak lepší než princ.(16.9.2012)

 • Karlos80
  **

  Veselá kulisová pohádka, na motivy Josefa Lady (Nezbedné pohádky) s ním spojené i typické výtvarné pojetí. Ti zženštilí zavšivení petrovští loupežníci to byl vážně unikát:-)! A ten hrůzostrašný drak? Netřeba komentovat, směji se ještě teď:-)DDD Marek Eben (mladý princ) opět v pohádce na Ladovské téma..!(2.9.2006)

 • otík
  ***

  Totálně kulisová pohádka (kromě stolů a židlí je kulisové vše včetně hus a traktoru) zcela naruby. Princezna je sice unesena čertem, ale pak sama zůstává u loupežníků, mění jejich manýry, shání si sama draka a režíruje svou záchranu od prince páprdy. Drak tančí a zpívá hlasem Luďka Soboty. No prostě ujetina, zhulenost a naprostá fantas magorie. Na druhou stranu taková pohádka se jen tak nevidí. Za originalitu čtyři hvězdy, na druhou stranu je to šíleně dlouhé a ke konci výrazně nudné, takže celkově mírný nadprůměr.(19.9.2012)

 • Woodstock
  ****

  Sado-maso pro děti, s Dítětem a Freimanovou, maskované jako nevinná, byť ztřeštěná pohádka. Nevěříte? Tak si vzpomeňte - hned v úvodní části nejprve král Antonín Lojza XI (roli si užívá sadista Zdeněk Dítě) pořádně naplácá prdelku přes koleno ohnuté princezně Ance (do této role se doslova položila masochistka Veronika Freimanová). Ale to není všechno! Navíc, zřejmě aby diváky upozornil, že tento (v normálních pohádkách pouze výchovný) výprask měl sexuální podtext, se pak král vzpurné princezny ještě zeptá, cituji zcela přesně: "Víš co bych ti mohl udělat, kdybych chtěl?" A princezna hned natěšeně: "A chceš?" :-)))(10.12.2014)

 • - Postavu, která hlásí v televizi zprávy o ztracené princezně, ztvárnil skutečný hlasatel Miloš Frýba. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace