poster

Ztracené duše (TV film)

 • Kanada

  Nightworld: Lost Souls

Horor / Mysteriózní / Thriller

Kanada / Lucembursko, 1998

Režie:

Jeff Woolnough

Kamera:

Jon Joffin

Producenti:

David Perlmutter

Střih:

Tom Joerin

Scénografie:

Sheila Haley
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

 • Pohrobek
  **

  Hodně blbej fór: dva herci, kterých si vyloženě vážím - John Savage (Vlasy, Lovec jelenů, Kmotr III, Tenká červená linie), - a legenda německého filmu Barbara Sukowa (Berlin Alexandrplatz, Rosa Luxemburg, Evropa, Homo Faber) a skončí v téhle kanadsko-lucemburské (Nic proti těmto kinematografiím.) konině.(24.4.2005)

 • tron
  *

  Televízna blbinka o rodine v dome, s ktorým nie je všetko v poriadku. Všetci hádžu podozrivé pohľady, všetci sa podliezavo usmievajú a na diváka sa šije búda. Zbytočnosť, čajové aj na hlbokú letnú piatkovú noc.(15.12.2004)

 • Deimos
  *

  DVD/// Obsazení 2/10 Děj 3/10 Hudba 4/10 Efekty 2/10/// +trošku napínavější atmosféra -hodně televizní, působí hodně levně, nemá to spád ani zajímavé hrdiny/// Docela ztráta času. Příběh je zajímavej, ale je to blbost co se tam děje. Zpracování je hrozné a amatérské. Jako TV film někdy v noci je to snad použitelný. Jako film na DVD je to krok vedle./// Celkem 29%///(2.11.2008)

 • Marg
  ***

  Určitě se z námětu dalo "vytřískat" víc, ale přesto je to slušný horor s originální zápletkou a napínavým dějem.(18.2.2003)

 • LilDevil
  ****

  zimomriavky mam este teraz...(9.2.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace