poster

Cikánka

 • Velká Británie

  Gypsy Woman

Romantický

Velká Británie, 2001, 83 min

Režie:

Sheree Folkson

Scénář:

Steven Knight

Kamera:

Witold Stok

Hudba:

Joe Strummer

Střih:

Nick Arthurs

Kostýmy:

Verity Hawkes
(další profese)
 • Ilicka
  ****

  Mi se to i celkem líbilo, od začátku až po ubytování v hotelu moc pěkné, později trochu moc romantické, ale přesto hodnotím pozitivně. No ne holt každý zahodí sto táců, plat sto táců ročně a vydá se s ženou, dvěmi dětmi a koňmi vstříc osudu... Btw: Jack Davenport je roztomile neohrabaný...(1.5.2006)

 • rikitiki
  ***

  No jo, no. Miloučké, romantické a nepřekvapivé. Takové fajn podívání na lenošivé odpoledne. /24. 10. 2010/(24.10.2010)

 • xander
  ***

  Prvá polovica filmu je výborná, ukazuje väčšinou kočovný život cigánov, s jemnou dávlou humoru, ktorý príliš nevadí. Herecké výkony sú kvalitné, hlavne Jack Davenport v hlavnej úlohe. Druhá polovica filmu je skôr romantická a menej komická. Scenár je slabý a romantika tiež dosť nevychádza, takže som sa začal nudiť. finále nieje zlé a sú to celkom dobré tri hviezdičky.(14.2.2004)

 • Skuby47
  ***

  Film je charakterizován jako romantická komedie i když výstižnější by bylo komediální romance. Začátek je totiž spíš komediální a závěr zase spíš romantický. Příběh sám se na počátku jeví jako velmi originální, ale v průběhu se stává předvídatelným - neurazí ani nenadchne, nepřekvapí ani nenudí, prostě vcelku příjemný film na sobotní podvečer. Zkrátka Pretty Woman je jen jedna a taky nevěřím, že by se chlap z lásky vzdal pohodlí a peněz a začal kočovat.(24.9.2011)

 • Dr.dogous
  ***

  Bohatý vdovec, podnikový právník, začne nadbíhat čerstvě ovdovělé cikánce. Její manžel se zabil na stavbě a je třeba vyloudit podpis, od žalem naplněné ženy. Získat podpis je kumšt. Je okraden, bit jako žito, od ostatních cikánů, když vydrží čeká ho sladká odměna. Zdalipak se nechá odradit? Získá srdéčko své cikánečky? Půvabné herečky, krásné přírodní scenérie někde ve Skotsku 60 %(9.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace