Komentáře uživatelů k TV seriálu (86)

 • Valentin
  ***

  Britská verze Sexu ve městě, kde ale nejsou jen ženy? Není to nejlepší, co můžou britské ostrovy z hlediska zábavy nabídnout, ale postavy Jeffa a Jane jsou neuvěřitelně zábavné. Plus ta výborná znělka.(13.4.2011)

 • st.lupen
  **

  Na seriál jsem byl velice zvědav, ale nesmyslně se rozvíjející monology některých osob, mě silně znechutily. Jinak seriál tak špatný není.(13.11.2008)

 • Noc17

  Slabinou tohoto sitcomu je dabing v originále má jinou stmosféru....jde o partu přátel a jejich samozřejmě absurdní životní situace, moc se u něho bavím ...to věčné hledání ideálního partnera je tady tak skvěle vtipně podané a hlavně mám .....jen ráda britský humor a tady je ..tak se podívejte :)(20.2.2009)

 • KcarlosK
  ****

  Jeden z nejlepších britcomů. Sympatické postavy a vtipné dialogy povyšují seriál o pár stupínků nad průměr. A jako bonus úžasně sexy Sarah Alexander.(31.7.2010)

 • Kris007
  ****

  svojí první verzi hodnocení přidávám již po třetím dílu první řady. Ten Sitcom je brilantní! Tenhle smysl pro humor dotýkající se převážně sexu, vztahů mezi přáteli znichž tři jsou hloupí jak hlávka salátu ... nemá to chybu! Opět mě to utvrzuje v mé vášni pro britský humor počínaje Trpaslíkem a IT Crowd konče. 4/5 za Patricka, občas je jeho hloupost, na můj vkus, už dost přetažená a evidentní vykrádačku prostředí a atmosféry Přátel (naštěstí humor o několik levelů výš!), po 2. řadě kde se střídají lepší a slabší díly ponáchávám 4*, ale stále se neskutečně bavim!(29.1.2012)

 • kamic
  ****

  Seriál s obsahem, který vedl ČT k názoru, že se musí vysílat až po 22 hodině. Dějově šílená palba různých hlášek, trapasů a jiných záludností ve vztazích žen a mužů. Nejlepší postavou byl rozhodně Jeff a jeho panické scénky při rozhovorech se ženami. I po tak dlouhé době se mi vybavuje jeho utkvělé slovo "nipples"!(6.3.2014)

1 2 3 4 5 následující >>