Habaďůra. Tváří se jako ze života, ale ve skutečnosti se životu spíš vysmívá. Děsně přepálený charaktery (Sally, Jane), častý přehrávání a ukrutně dlouhý hovory o tématech, který buď sice převážně tabu jsou, ale tim taky zůstanou (deset minut o pornu, při večeři?!), nebo jsou tak běžný, že se musely vyhnat daleko za reálnou mez (viz dohady o prvnim kontaktu s cizí ženskou). Coupling toho zkrátka má dost co sdělit a celkem by i mělo formu (plus casting na mužský straně), zároveň se ale stává poněkud zaslepenym. A tak je to ve finále daleko spíš o tom "jak by svět vypadal, kdybysme neměli pražádný zábrany a soukromí". Čili se s nákym "ze života" laskavě běžte bodnout (a se srovnánim s Friends už tuplem). Ale jinak Coupling lecčim zaujme, to určitě: Jeffovy teorie uměj bejt k popukání a první setkání Stevea s terapeutičkou bylo vážně perfektně napsaný. --- "I was expecting Shadayim!"(8.9.2013)

Niekedy by som ich s chuťou prefackala, ale aj tak sú zábavní. Zbabelý beta samec Steve, sebestredná Jane, plytký alfa samec Patrick, starnutím posadnutá Sally, infantilný Jeff a relatívne najrozumnejšia Susan. Každý z nich skvele vyprofilovaný aj hyperbolizovaný. Na konci tretej sezóny mi bolo ľúto, že zmizol Jeff. Náhrada v podobe sci-fi Olivera tú dieru nezaplátala. Jeffove slovné eseje na tému prsia a zadky boli jednoducho geniálne :-)(4.2.2010)

První díl byl strašný a málem jsem po něm odstřelila Jacka Davenporta. Naštěstí jsem náhodou shlédla i díl osmý a dost mile mě překvapilo, jak velký skok tenhle seriál za tu dobu udělal. Objektivně za tři, jednu přidávám za skvělé scénáristicko-režisérské nápady (rozdělení obrazovky na dvě části s dvěma hrdiny atd.) a dva tři opravdu skvělé vtipy v každém dílu.(12.10.2004)

No tak prvú sériu mám za sebou :) Vynikajúci seriál, plný humoru a tá britská angličtina je úžasná. Pri každom diele som sa parádne bavil, v podstate to nemalo žiadne hluché miesta ako niektoré (aj dobré) seriály sem-tam mávajú. A určite tomu dopomohol aj počet dielov, ktorých bolo iba 6. Už sa teším na ďalšie série, zatiaľ 99%. [--] Druhá séria je už tiež za mnou. Možno bola o chlp slabšia ako prvá ale zato tu bol pre mňa zatiaľ najlepší diel - Muž s dvomi nohami - hneď prvý diel tejto série. Hodnotenie stále vysoké 95%. [--] Tretia séria, no opäť bola o ďalší chlp slabšia ako predchádzajúca ale stále si tento seriál u mňa drží úroveň veľmi vysoko. [--] Štvrtá séria, tak to bolo sklamanie. Už to bolo priveľmi "prepárované" a vtipných vtipov jednoducho ubudlo. A kde bol sakra Jeff?!?!?! Táto geniálna postava sa úplne vytratila, i keď v poslednom diele sa opäť objavil (či objavila?) ale ani to túto sériu nezachránilo. A ani jeho náhrada ku kvalite seriálu nepridala. Škoda, škoda, škoda...za štvrtú sériu musím hodnotenie znížiť ale nie veľmi pretože ten zbytok bol proste zábavný, ak bolo treba aj dramatický, či smutný a to všetko servírované vždy v ten správny čas a v správnom množstve :) Takže 90%(20.6.2010)

Po první sérii jsou to jasné 3*. Zatímco počáteční půlka prvé sezóny mi přišla nemastná, neslaná a jakékoliv připodobnění ke kultovním Přátelům zcela zcestné, druhá polovina se mi již zamlouvala daleko více. Zkusím ještě s02 a pokud se mé dojmy výrazně nezlepší, opustím tento seriálek bez změny hodnocení a se vzpomínkou na několik zdařilých okamžiků.(14.1.2017)

• - Steve je profesí spisovatel (tedy stejně jako jeho tvůrce, na kterém je postava založená). (Tom Riddle)

• - Dvě z hlavních postav (Steve a Susan) jsou pojmenovaní po tvůrci seriálu Stevenu Moffatovi a jeho manželce Sue Vertue, producentce seriálu. (Tom Riddle)

• - Byl to Jack Davenport (Steve), kdo vybral jako titulní píseň k seriálu skladbu "Perhaps, perhaps, perhaps". (Tom Riddle)