Konec snění

Koniec snenia

• Nový Zéland

Komedie

USA, 2004, 85 min

Rozpočet $10miliónovTržby USA $9,436,390Tržby Celosvetovo $10,148,953(12.3.2010)

• Tommassi3

"Hele, chceš vidět moji fotku v komatu ??" ;)(6.7.2016)

Není to pohádka pro malé, ani pro velké, ale pro ty, co jsou mezi. Celý film se točí okolo 14-ti leté Julie a jejích třech kamarádek, které ji hecují k tomu, aby splnila bláznivé úkoly. Když úkoly splní, vyhraje a jaká je výhra? Pro někoho možná nepochopitelná, pro čtveřici mladých dívek snažících se získat pozornost okolí a hlavě kluků však nikoli! Jaké že jsou ty úkoly? První je docela snadný - vyfotit se s manekýnem, kterého musí obléci do vlastních šatů. Druhý? Taky celkem lehký, sehnat někoho kdo Julii koupí drink, proč ho zrovna hledala přes internet nevím, ale docela byla překvapená, koho potkala. Třetí - získat znak místní bezpečnostní agentury, pro kterou pracuje věrný a oddaný ochránce zákona. Ten čtyřem holčinám dokáže pěkně zavařit a málem i pokazit pěkně rozjetý večer. Když Julia zvládne i toto, tak už ji čeká jen nejtěžší úkol, ukrást boxerky idola dívčích srdcí! Jak to vše nakonec dopadne? Myslím, že je každému jasné. Ale to nevadí, i tak se u filmu divák pobaví! A o to přeci autorům šlo :)(17.11.2005)

• bogomira

Tohle jsem nebyl schopen dokoukat. O ctrnactkach pro ctrnactky.(30.12.2006)

Svojím spôsobom je každá táto dievčenská komédia o tom istom. Chlapci, škola, vzťahy z okolím a rodičmi, potom sa do toho primieša ešte smutný príbeh o bývalej najlepšej kamarátke ktorá je teraz niečo "viac". Určitá partia kamarátov "samé baby, občas nejaký homosexuál" idú drsne za svojim, maľujú sa, českajú, slintajú nad chlapcami zo svojej školy, a teda ja mám pribratejších hercov a herečky rada, sú to poväčšinou sympaťáci ale, toto tlsté dievčatko bolo neskutočne nechutné, možno to bolo len jej postavou. Zato starší brat a tí traja uličníci nemali chybu aspoň v tej izbe, aj keď by ma zaujímalo kde vyhrabali tie parochne. Asi je nejaký nepísaný zákon mať v každom dome (USA) parochňu. A svojím spôsobom ma takéto stupidity bavia.(29.6.2015)

• BUD-SFIS

Asi mluví za vše hodnocení. Větší americkou p......u jsem neviděl.(15.11.2005)

• fefee

Teen kamarátky a ich trápne dobrodružstvo. Nemôžem uveriť že som toto dopozeral až dokonca...(16.1.2010)

• Hopper

Celkom jednoznacne vyprofilovana zalezitost, ktora je marketingovo orientovana na -nast rocne pubertiacky a od toho sa samozrejme odvija aj hodnotenie. Kedze sa do tejto vekovej skupiny neradim a jej myslenie mi nie je ani trochu blizke, neda sa inak. No name obsadenie, vsetko idealne americky harmonizovane, samozrejme happy end, chapajuci rodicia, "krasne dievcata a este krajsi chlapci".... Co dodat ? Zamyslite sa nad tym, ako mate tento zaner radi a potom bud sa sirokym oblukom vyhnite, alebo si to vychutnajte.(2.1.2007)

Vazbič´s rating RULEZZZZZ(21.6.2006)

Pohádka od roztomilých mladých amerických dívčinách, kde vše víte několik minut před tím, než se to stane a tudíž to nenaruší bezproblémové vyplnění devadesáti minut vašeho života. Mezi hodnocením filmu a vaším věkem je nepřímá úměrnost.(21.6.2006)

• roxy_ellen

Hvězdička za to, že pro lidikolem 13-ti až 14-ti let je to únosné a asi i zábavné(6.2.2009)

• deep

sračka(6.3.2007)

• Vikki

Mega slepičárna o vypatlaných slepicích pro vypatlané slepice.(15.5.2019)

Teen komédia nemôže mať veľmi zložitý dej, ale veď práve v jednoduchosti je krása. V celku príjemné strávenie večera, ak vás k tomu donúti sestra:) Ale musím priznať, že som sa naozaj pobavil.(28.12.2006)