Co je Andy?

• Kanada What's with Andy?
Animovaný / Komedie / Rodinný
Kanada, (2001–2007), 28 h 36 min (Minutáž: 22 min)

Předloha:

Andy Griffiths (kniha)

Série(3) / Epizody(78)

V kanadském East Gacklu je o zábavu postaráno - žije v něm totiž Andy Larkin - největší světový vtipkař. Ten se svým kamarádem Danny Picketem neustále dělá různé vtípky, které jsou, jako on sám říká, dovedené k dokonalosti. Díky tomu ho však nesnáší celé město a velmi často se jeho žerty setkávají s nepochopením. Andy se však nevzdává a stále chystá kanadské žerty a další fórky na své učitele, svou starší sestru Jen i celý zbytek města. (oficiální text distributora)

Matrinx

To má bejt jako středoškolák ? Vždyt se chová jako totální stupidní capart ! Můj 12-ti letej brácha je jeho vášnivěj fanda. Díky němu už jsem tohohle fracka- každej díl viděl snad stokrát. Nechápu ho.Všechno je schopen obětovat, svojí holku, jenom kvůli nějakýmu stupidnímu vtípku, ztrapnit se. Tahle se chová středoškolák ? Chápu jeho sestru,já bych ho asi na místě zabil :D Jinak i tak si myslím, že je to jeden z nejlepších "seriálů" na Jetixu (lepší je akorát Život s Louliem,který je na Jetixu vážně jediný normální) . Všem capartům bych doporučil aby se radši koukli na klasiku, třeba na Krtečka(ten se líbí i mě :D). Ta jim určitě dá toho víc než tahle kravina. ()

unclejack

Nápaditosť kanadským tvorcom nechýba. Scenár je na slušnej úrovni a minimálne tie najdôležitejšie charaktery sú vypilované, ale ich snaha je potopená zvláštnou animáciou, na ktorú sa ani časom nedá príliš privyknúť. Je to škoda, ide o seriál s potenciálom, netuctový a niektoré diely mali aj zaujímavé vyústenie, otázkou je na koľko ste schopní ignorovať očividné nedostatky seriálu. ()

Andrej235

Opäť spomienka na detstvo. Krásna spomienka. Dlho som tento seriál nevidel a keď som ho konečne našiel, pôsobil na mňa až nostalgicky. Nie všetky diely sú "dokonalé" ale keď si dáme dohromady všetky tri série, je to za tých 5*. Škoda že debilný Disney Channel nedáva vrámci série "flashbackových seriálov" aj tento. ()

Steel32

Tenhle seriál mi připomíná chvíle mého dětství, kdy jsem se neustále těšila až na Jetixu poběží další díl. Co je Andy? byl rozhodně nejlepší seriál co vysílali a dokonce mě pořád baví i po tolika letech. Andy je neuvěřitelnej týpek, jeho vtípky jsou prostě skvělý, mají nápad a některý z nich by mě ani nenapadly, prostě to rozhodně zabaví! A oproti tomu co dneska vysílaj na Disney Channelu je Andy zlatá žíla. ()

Marek1991

Andy Larkin z East Gacklu to je jedna veľká paráda. Jeho kanadské žartíky dovádza to neskutočných rozmerov, ale skoro nikdy nedopadnú podľa jeho predstáv, ale to vzrušenie a tá sranda za to skrátka stoja, len škoda, že to často nevedia pochopiť iní ľudia okrem jeho kamaráta Dannyho, či priateľa Musha z pizzérie. Taktiež sa mi páči tá snaha získať si priazeň najkrajšieho dievčaťa v meste Lorry. Jeho sestra Jen tiež niekedy vyvedie hlúposti, ale v prvom rade sa s Andym stále doberajú. A ja si ešte stále dokážem zaspievať: "Menuju se Andy a fórky delám rád, když se múžeš zasmát, to je príma...Co je Andy? Co je Andy? Sem nejlepší jediný v okolí. Co je Andy? Co je Andy? Mé vtípky se rychle zahojí. Co je Andy? Co je Andy?" Niektoré diely boli naozaj vymakané, napríklad ten s hudobnou skupinou alebo ten, keď sa zamkli v škole a Derossa sa išiel zblázniť. Až na skoro rovnaký dej a niektoré nedokončené veci, to určite bolo skvelé. ()

• Jedna séria sa skladá z 26 častí. (buLLiTT)
  • Prvá epizóda bola "natáčaná" v USA, ostatné v Kanade. (buLLiTT)
  • Zápletka štvrtej časti tretej série s názvom Strašidlo Tery je poctou horrorovej klasike "Carrie" od Stephena Kinga. (matthew.17)