Herkules v New Yorku

• USA Hercules in New York

Diův syn Herkules žije na hoře Olymp, ale začíná se tu trochu nudit. Napadne ho, že by mohlo být zajímavé navštívit svět obyčejných smrtelníků. Zeus z toho není zrovna nadšený, ale nakonec se Herkules přece jen vydává do New Yorku. Svým zjevem a hlavně silou budí pozornost všech lidí, se kterými se setká. (Vapet Production)

emilkac

je to strašna blbosť...dve hviezdičky davam za Arnolda, lebo si to zaslúži....je to fakt gigant! ukazal tu asi najväčšie svaly zo všetkych svojich filmov! ()

Metzger

Arnold měl to štěstí , že si hned ve svým prvním filmu zahrál hlavní roli - bohužel ale pro diváky ... Herkules v New Yorku je neskutečnej blábol céčkový kvality a zdejší dialogy , scénář a režie jsou opravdu odpad jak malovanej - většina ,,herců,, předvádí výkon zralej na kterejkoliv českej seriál z produkce TV NOVA a korunu tomu nasazuje sám Arnold a jeho angličtina . Na druhou stranu dávat tomuhle filmu odpad a poslat ho kamsi ke Kameňákům a Majsnerům mě přijde jako škoda - na to jsem se u týhle blbůstky až moc bavil . hned úvodní Olymp vypadá fakt výborně - je to park kdesi ve velehorach , Leze to tam samá kočka a šéfuje tam tomu chlapík s nalepenejma vousama . Arnolda už ale tenhle ráj omrzel a tak odchází - kam ? Stačí seskočit z Olympu a hned se ocitá v New Yorku !! A pak už to jde jedna scéna za druhou ... chytání vysokozdvižnýho vozíku , házení oštěpu a disku půl kilometru daleko , bitka s třistakilovým medvědem , bitka s mafiánama co místo zbraní používaj pěsti a tvrdý hlášky , zvedání pětisetkilový činky nad hlavu , jízda po New Yorku v kočáru ... prostě jízda Arnolda Stronga :D ()

lisma

Jak už jsem psal o Stalloneho Italkém hřebci, každý herec musí nějak začít. Arnold jako akčí hrdina teprve nabíral vítr do plachet a jeho Hercules je opravdu regulérní odpad, ale když vidím co tam ze sebe Arnie valí za hlášky a jak se u toho (ne)tváří tak to prostě musí zákonitě na mé tváři vyloudit úsměv. ()

FrankieSin

Tak na tento film som sa veľmi tešil najmä z toho dôvodu, že v ňom hrá môj obľúbený Švarcík. Ak jeho prvé vystúpenie pred filmovou kamerou môžme nazvať hraním. Skôr takým toporným (no za to nechcene komickým) tápaním po uliciach New Yorku konca 60-tych rokov. Detinsky spísaný scenár mu nedáva veľa možností, a tak sa jeho postava Herkula zmôže len na zopár hlúpučkých dialógov typu: "Ja som Herkules, syn Diov... Ty si urazil Herkula... atď." Po všetkých stránkach slabý film, no nie až taký hrozný, aby patril do stovky najhorších filmov vôbec. Na to sú iní adepti (viď Americký Ninja 2 a pod.). ()

ForzaJuve

Tohle je jen a jen o svalech tehdy neznámého kulturisty z Rakouska. Za ty dávám tu 1*. Zbytek snímku je v podstatě komparz Arnieho. ()

Charlie.Harper

Predpokladám že polka ľudí čo tu dalo 1* tak aj ta je len za Arnolda lebo inak je to po umeleckej stránke úplná stoka. Aj keď som síce Arnieho fanúšik myslím si, že keby tento film neuzrel svetlo sveta vôbec by sa nič zlého nestalo. ()

Trinculo odpad!

Legendární blbost. Házeníma autama a trochu podvný Olymp. Ale myslím, že jde hlavně o to, že tam pár svalovců ukazuje svoje svaly mezinima hvězdný Arnold. Nic zajímavého, leda pro skalní fanda Arnolda. ()

Delfador

Arnieho debut. Tento film nesmíte brát jako film o nějakém Herkulovi, co přišel do New Yorku. Je to film, který byl natočený hlavně abychom se mohli podívat jaké má Arnold ohromné svaly (proto si sundává tričko při každé příležitosti) a aby všichni věděli, že pan kulturista z Rakouska by se rád ukázal i v nějakém filmu. Pro fanoušky Arnolda je to úžasná šance vidět Arnieho zamlada, zasmát se při jeho nadlidských výkonech. Je to vlastně jen takové: "Arnolde ukaž svaly a budeme občas dělat že to má i nějaký příběh" ()

ariari

na tú dobu to bola predsa zábava, väčšina z nás ešte pišala do plienok v nebi, a Švarci už niečo točil. dokonca aj dnes sa to dá skoro 10 minút pozerať. tak hviezdy patria roku 1969,kedy v temnom Slovensku ste naladili tak akorát rádio rubín a rassijskú zemľjanku ()

Polter1 odpad!

Tak toto je príšerné, nie nie katastrofálne, keby niekto vtedy povedal, že toto má byť najväčšia akčná hviezda, aká kedy existovala tak by rovno putoval na elektrokonvulzivnu terapiu a následne ušno-očno krčnému. ()

Stibak

Hvězda jen proto, že nebýt téhle blbosti, neměli bychom Terminátora a Conana tak, jak je známe a máme rádi. ()