Jayne Mansfield Story, The (TV film)

Drama / Životopisný

USA, 1980, 100 min

Dick Lowry

Charles Dennis

Paul Lohmann

Corky Ehlers

Životopisný film o Jayne Mansfield což byla herečka a sexy symbol ,která měla největší slávu v 50 a 60. letech a byla přirovnávaná k Marilyn Monroe hlavně co se výstředností na tu dobu týče.Rovněž jako první herečka v tehdejší době se celá svlékla před kamerou a pokud někdo nevíte tak na svět přivedla známou detektivku ze seriálu Právo a pořádek :útvar pro zvláštní oběti Marisku Hargitay..Příběh je nám vyprávěn jejím tehdejším druhým manželem což byl kulturista Mickey Hargitay kterého zde hraje v té době začínající Arnold Schwarzenegger a nehraje vůbec zle.Myslím,že toto byla jeho druhá role ,která mu naplno otevřela cestu do hollywoodu a tím mu dala možnost zaujmout i tvůrce filmu Barbar Conan či Terminátor...:-)Film není špatný,ale pokud na tu herečku nemáte nějaké vzpomínky tak vás to asi moc nechytne.Za mě celkově 50% a tři hvězdy.(6.4.2015)

• Terva

Zas takové drama to nebylo.(14.6.2009)