The Jayne Mansfield Story (TV film)

Drama / Životopisný

USA, 1980, 100 min

Životopisný film o Jayne Mansfield což byla herečka a sexy symbol ,která měla největší slávu v 50 a 60. letech a byla přirovnávaná k Marilyn Monroe hlavně co se výstředností na tu dobu týče.Rovněž jako první herečka v tehdejší době se celá svlékla před kamerou a pokud někdo nevíte tak na svět přivedla známou detektivku ze seriálu Právo a pořádek :útvar pro zvláštní oběti Marisku Hargitay..Příběh je nám vyprávěn jejím tehdejším druhým manželem což byl kulturista Mickey Hargitay kterého zde hraje v té době začínající Arnold Schwarzenegger a nehraje vůbec zle.Myslím,že toto byla jeho druhá role ,která mu naplno otevřela cestu do hollywoodu a tím mu dala možnost zaujmout i tvůrce filmu Barbar Conan či Terminátor...:-)Film není špatný,ale pokud na tu herečku nemáte nějaké vzpomínky tak vás to asi moc nechytne.Za mě celkově 50% a tři hvězdy.(6.4.2015)

• Terva

Zas takové drama to nebylo.(14.6.2009)

• Lacike

Videl som to davnejsie v TV a pripadalo mi to ako tuctovy zivotopis nejakej herecky. Ze tam hra Arnie som ani nevedel a celkom prijemne ma to prekvapilo. Celkom mu to islo, kedze este nepôsobil ako robot ale tak nejak normalne. 5/10.(13.1.2019)

• nevermore

Nepříliš povedený film o nepříliš sympatické Jayne Mansfield, která byla předchůdkyní všech těch dnešní bimbos a nasty bitches i když se o to snažila možná jen někdy.(17.3.2019)