• Sokkk_y

ROFL ROFL a ještě jednou ROFL. Dnes jsem tenhle film viděl po mnoha letech, kdy jsme na něm byli se školou v první či druhé třídě. Když jsem nyní po těch staletích uviděl Turbomanskou epidemii a Arnolda převlečeného za červeného hrdinu, vylezla mi ze vzdáleného mozkového laloku vzpomínka, jak jsem chtěl kdysi po projekci mít Turbomana doma ;-)). Takže jedna * za sladkou vánoční nostalgii.(28.12.2007)

Tento snímek je nesmírně zábavný a dobře poživatelný pro malé i velké diváky, prostě pro celou rodinu. Střídá skvělý humor, akci a trošičku si i zamoralizuje (což mi zde ale vůbec nevadí). Arnie opět válí a chrlí jednu hlášku za druhou a v závěru, když se pak film zvrtne až někam ke sci-fi, si jenom lebedím blahem. Povedený, vánoční pamlsek. P.S. Kdo z vás vydrží u obrazovky až do samotného konce závěrečných titulků, bude odměněn ještě jedním povedeným vtípkem od vánočního stromečku.(8.10.2013)

• Sdoom

Musel jsem se přesvědčit na vlastní oči a uši, že si tahle vánoční "klasika" zaslouží zdejší nízké hodnocení. Musím konstatovat, že zaslouží, jelikož je patetická slátanina s pár dobrými vtipy, které by se ovšem daly spočítat na prstech jedné ruky. Arnieho neherectví zde bohužel vyniká víc, než by se slušelo. :-) (HD, dabing)(19.1.2018)

• tron

„Ako dlho ste robili u pyrotechnikov?“ Nuž... Arnoldovi Schwarzeneggerovi to v komédiách vždy pristalo (POLICAJT ZO ŠKÔLKY, DVOJIČKY). Že v nich vždy dostal hlúpy scenár, je iná vec. V kúsku VŠADE SAMÉ ZVONČEKY bola nemalá šanca na to, že to dopadne lepšie a to už preto, že režíroval osobitý Brian Levant (FLINTSTONOVCI), od ktorého, niekedy v dobrom a niekedy v zlom, neviete čo čakať. Nakoniec v jednom nesklamal: podobnú vianočnú rodinnú komédiu veru len tak ľahko neuvidíte. K tomu krásna Rita Wilsonová (manželka Toma Hanksa) a niekoľko pekne drzých scén (so sobmi, predavačmi a ultra otravným susedom), ale to je asi tak všetko. Neprekáža, že snímka podáva "čaro Vianoc" trocha inak. Prekáža, že zhruba od polovice pôsobí scenár vyložene nezvládnuté, vrátane trápneho akčného "komiksového" finále.(2.11.2004)

Kdo by to byl řek, že to bude zrovna Arnold Schwarzenegger, kdo si připíše jednu z nejzábavnějších vánočních taškařic. Je to sice ptákovina, ale zábavná (a to platí nejen o zátahu na falešné Santy), utahující si s těch skutečných Vánoc, které někteří každý rok prožíváme (jako je schánění dárku na poslední chvíli) nebo bychom prožít chtěli (kdo by se pro své dítě nechtěl stát jeho vysněným superhrdinou). A pokud to má nějakou vadu (jakože má) tak závěrečná tečka, která přijde po titulcích, je všechny smaže a defitivně roztáhne pocit z filmu do úsměvu.(5.2.2008)

• - Turbo Man se barvou a oblekem nápadně podobá postavě DC komiks Flashovi. (Terva)

• - Joe Pesci měl hrát postavu Myrona, ale byl považován za příliš malého vedle Arnolda Schwarzeneggera. (Terva)

• - Roli obřího Santy ztvárnil wrestler Paul Randall Wight Jr. známý jako The Big Show. (Mr.Dick)