Rolničky, kam se podíváš

Jingle All the Way

Všade samé zvončeky

Jingle All the Way

Komedie / Rodinný

USA, 1996, 86 min (Director's cut: 94 min)

:D no co k tomu říct . Asi že je to opravdu "sračka" , jenže "sračka" , na kterou se celkem příjemně kouká . Kdybych chtěl hodnotit podle jiného metru , než podle toho kolikrát jsem se podíval běhěm filmu na hodinky , musel bych jít s hodnocením hodně dolů , ale to mě se nechce . Na hodiny jsem se nedíval ani jednou takže - 3.(27.12.2007)

• Sokkk_y

ROFL ROFL a ještě jednou ROFL. Dnes jsem tenhle film viděl po mnoha letech, kdy jsme na něm byli se školou v první či druhé třídě. Když jsem nyní po těch staletích uviděl Turbomanskou epidemii a Arnolda převlečeného za červeného hrdinu, vylezla mi ze vzdáleného mozkového laloku vzpomínka, jak jsem chtěl kdysi po projekci mít Turbomana doma ;-)). Takže jedna * za sladkou vánoční nostalgii.(28.12.2007)

Tuhle hovadinu mám moc rád! Prostě jedna z těch programových vánočních klasik... bohužel poslední roky nás Prima krmí děsně nezáživnou dabingovou verzí, která filmu rozhodně nepřidá. Pamatuju u toho totiž původní fakt procejtěnej dabing, co byl plnej mnohem lepších turbohlášek a sledování "Rolniček" činil o dost zábavnější a právě kvůli temu dávám 4 hvězdičky kam se podíváš!;)(21.12.2010)

• tron

„Ako dlho ste robili u pyrotechnikov?“ Nuž... Arnoldovi Schwarzeneggerovi to v komédiách vždy pristalo (POLICAJT ZO ŠKÔLKY, DVOJIČKY). Že v nich vždy dostal hlúpy scenár, je iná vec. V kúsku VŠADE SAMÉ ZVONČEKY bola nemalá šanca na to, že to dopadne lepšie a to už preto, že režíroval osobitý Brian Levant (FLINTSTONOVCI), od ktorého, niekedy v dobrom a niekedy v zlom, neviete čo čakať. Nakoniec v jednom nesklamal: podobnú vianočnú rodinnú komédiu veru len tak ľahko neuvidíte. K tomu krásna Rita Wilsonová (manželka Toma Hanksa) a niekoľko pekne drzých scén (so sobmi, predavačmi a ultra otravným susedom), ale to je asi tak všetko. Neprekáža, že snímka podáva "čaro Vianoc" trocha inak. Prekáža, že zhruba od polovice pôsobí scenár vyložene nezvládnuté, vrátane trápneho akčného "komiksového" finále.(2.11.2004)

[rewatch] s odstupom niekolko rokov to vnimam nie ako vianocnu komediu, ale ako vianocny horror o strese a zhone. arnie a sindbad nie su nejako extra vtipny, zato phil hartman v ulohe suseda je absolutne vynikajuci! rozhodne to nie je tak zle ako som si to pamatal, ale dajte si to v originale... arnie a komédia? tieto pokusy pre divákov skoro nikdy nedopadnú dobre. i keď rolničky majú slušný nápad a miestami sú i vtipné, celkovo to nedopadlo nijak extra skvele a väčšinu filmu sa budete nudiť. možno, keby tam hral niekto iný ako arnie tak to bolo oveľa lepšie.(1.4.2004)

• Sinbad

• - Howard Langston (Arnold Schwarzenegger) nosí ve filmu hodinky Casio AQ-600W. (Roland Sands)

• - Roli obřího Santy ztvárnil wrestler Paul Randall Wight Jr. známý jako The Big Show. (Mr.Dick)

• - Ve filmu pronese Howard Langston (Arnold Schwarzenegger) větu "I'll be back with the doll later". Jedná se o narážku na frázi "I'll be back" ze snímku Terminátor (1984). (Rominator)