Nastala chyba při přehrávání videa.
 • castor
  *

  Když svému synkovi trošku neprozřetelně slíbíte koupit populární vánoční hit, tak si můžete zadělat na slušné nepříjemnosti!! Absurdní vánoční taškařice, ve které se nikdo nepokouší o nějaké solidní herectví, leccos v ní nefunguje, divákova bránice se jen pokojně přehupuje a být o dvacet minut delší, tak by byla na prahu snesitelnosti!! Aneb tehdy Arnold Schwarzenegger v kostýmu TurboMana a v davu lidí počal svoji kampaň na post kalifornského guvernéra!!(29.12.2006)

 • UncleG
  ***

  Předem je třeba si uvědomit, že "Rolničky" jsou film pro dětské publikum. Nároční intelektuálové by si před svým hodnocením možná mohli uvědomit, že už nějaký ten pátek nepatří do cílové skupiny. Deset vám bylo už dávno, tak se prosím nedivte, že vás tahle komedie neoslovila. Na druhou stranu,... jestli se vám tahle slátanina líbí i ve třiceti, tak s váma taky asi nebude všechno v rychtyku.(25.7.2009)

 • ABLABLABLA
  *

  Upřímně nemám ráda Arnolda Schwarzeneggera, nemám ráda blbé americké hračky podle komiksů, které musí každé dítě mít a nemám ráda americké vánoce. Tento film obsahoval všechno a předvedl to v hodně trapném podání k tomu.... Kvůli jedné stupidní hračce budu obíhat celý dne město..jooo hurááá...no ale existují ještě větší blbiny, takže jedna hvězdička.(22.12.2009)

 • belldandy
  odpad!

  Je to tak blbé, až je to zábavné. Pokud je úkolem tohoto filmu odhalit skutečné komerční pozadí oblíbených křesťanských svátků, pak funguje bezvadně. Je to výborná parodie na vánoční filmy - vlastně je to antivánoční film. Co taky může vzniknout, když kombinujete vánoční nostalgii s akčností. Heslo zní: Santa umí, batman čumí!(7.8.2004)

 • peetriss
  ***

  Arnold Schwarzenegger na vrcholu popularity byl sympatický tím, že občas myslel i na menší publikum, přestože jeho čistě komediální pokusy nedopadaly dobře ani ve srovnání s jeho věčným konkurentem Stallonem. Rolničky jsou přes své nesporné chyby příjemně ulítlou jednohubkou trefně popichující každoroční předvánoční konzumní šílenství a současně primitivní prorodinnou moralitou. Před sledováním vypnout mozek a film se stane stravitelným, a to i přes občasné přílišné tlačení na pilu. Cílové menší publikum by navíc Rolničky mohly zaujmout.(25.12.2014)

 • - Howard Langston (Arnold Schwarzenegger) nosí ve filmu hodinky Casio AQ-600W. (Roland Sands)

 • - Příběh je založen na nákupním šílenství panenky Cabbage Patch v roce 1980. (JORDY)

 • - Turbo Man se barvou a oblekem nápadně podobá postavě DC komiks Flashovi. (Terva)