Reklama

Reklama

Už někoho mám

(festivalový název)
  • Indie Koi... Mil Gaya (více)

Obsahy(1)

Sci-fi film s populárním Hritikem Roshanem v roli retardovaného mladíka, který bojuje o srdce krásné Nishy i s posměšky svého okolí, které se mu posmívá kvůli jeho údajným kontaktům s UFO. Jeden zapomenutý mimozemšťan by se tu však našel... (oficiální text distributora)

Recenze (15)

tombac 

všechny recenze uživatele

Zkrátit film zhruba o hodinu, přidat více zmateného pobočníka policejního šéfa a scén typu "supermanský" basket a místo rachejtlí by bouchla bollywoodská bomba. Žel v této podobě a stopáži je zejména první polovina až moc naředěná neinvenčními (nezábavnými) scénami, takže Koi... Mil Gaya není taková divočina, kdy nastupuje zmíněný faktor "smát se nebo brečet" a snímku leccos ve výsledku odpustíte, jelikož jste se často královsky bavili (anebo se divili)... Pro mě ještě fajn oddechovka, ale Krrish pobavil o něco více. ()

berg.12 

všechny recenze uživatele

Pověsti nelhaly, filmový zážitek roku potvrzen. V životě jsem neviděl kinosál se tak bavit. Bollywood, parodující takřka sám sebe, překonává v této romantické sci-fi vaše nejdivočejší filmové představy. Naprosto odzbrojující variace na Spielbergova "E.Tho" a "Blízká setkání", u které jsem bohužel nikde nepostřehl varování, že je určena pro děti do 10. let. I tak se mi ale nechce věřit, že to někdo myslel vážně. Pro mě samotného prakticky nehodnotitelné. Pokud tohle přežijete, má u vás Bollywood šanci. ()

Reklama

Niktorius 

všechny recenze uživatele

Namodralá indická verze E.T.ho, jehož společníky vyplaší stádo slonů, mentálně postižený sympaťák Rohit, krásná Nisha s úsměvem milé vychovatelky v mateřské školce (Preity Zinta se mi zatím nikde nelíbila víc, jak tady), chytlavá hudba, uzemňující morálně-poučný proslov v počítačové učebně, vědec měřící radiaktivní záření ohmmetrem a policista, který ve velkolepém záběru u obrovského ohořelého kráteru v zemi s vážnou tváří pateticky prohlásí, že by se mohlo jednat o indicii, že zde přistáli mimozemšťané. Tohle všechno pohromadě = ultimátní zábava. _________ Stačí zapomenout na vychytávání nelogičností, přepnout divácké receptory do bolly módu a Koi...Mil Gaya se vám odmění poněkud nekonvenčním, ale výborným zážitkem. Pro mne je to zábavnější, všestranně povedenější a vlastně i velkolepější snímek, než jeho duchovní nástupce Krrish. Thank you, Jadoo!______P.S: Pro ty, co považují Koi... Mil Gaya jen za sprostý plagiát, dodávám, že snímek vychází hlavně z nezrealizovaného scénáře Satyajita Raye The Alien, jenž nejspíš inspiroval i Spielberga při tvorbě E.T.ho.... ()

Shit 

všechny recenze uživatele

Ty vole, tak to jsem ještě něviděl. Naprosto ultimátní mix Forresta gumpa, ETeho, Spidermana, Supermana, muzikálu a to všechno v tříhodinovým indickým provedení, který je sice děsně naivní, jednoduchý a herci, obzvláště pak hlavní retardovanej hrdina, stupidní, ale z nějakýho důvodu mě to téměř celou stopáž fakt bavilo, snad jen ke konci už sem začínal být mírně unavenej, ale na to, co se v tomhle filmu objevuje, je až neskutečný, že to udrží pozornost tří hodiny ()

Rominator 

všechny recenze uživatele

Téměř tříhodinová indická sci-fi pohádka o tom jak mentálně zaostalý mladík Rohit Mehra (Hrithik Roshan) k rozumu a dívce jménem Nisha (Preity Zinta) přišel... Pokud divák k filmu přistupuje s tím, že jde o pohádku, dají se určité chyby odpustit. Snímku také prospívá to, že je v něm pouze nezbytné minimum decentních digitálních triků, které neruší celkový zážitek. ()

Galerie (9)

Zajímavosti (1)

  • Melodie, skrze kterou lidé s mimozemštany komunikují, je ve skutečnosti skladba "Trans-Europe Express" od německé skupiny Kraftwerk. (Raztubyl)

Reklama

Reklama