Reklama

Reklama

Yaadein...

všechny plakáty

Obsahy(1)

Raj Singh Puri (Jackie Shroff) se na přání zesnulé ženy snaží ke svým třem dcerám chovat jako kamarád. Avantika (Avni Vasa) žije ve spokojeném dohodnutém manželství. Svéhlavá Sania (Himani Rawat) se chce vdát jedině z lásky a nedbá otcova varování, že rodina jejího vyvoleného je chamtivá a povrchní. Isha (Kareena Kapoor) vždycky prohlašovala, že na lásku nevěří. Když se ale v domě objeví otcův mladý kamarád Ronit (Hrithik Roshan), je jasné, že jej miluje už od dětství. Právě ve chvíli, kdy se konečně oba mladí lidé dohodnou a oznámí otci, že se chtějí vzít, Saniino zbrkle uzavřené manželství ztroskotá a ona se smutně vrátí domů. Otec, který jí povolil sňatek z lásky, se zatvrdí a Ishe odmítne dát požehnání. Bojí se, že by také tohle manželství mohlo skončit nezdarem. (rikitiki)

(více)

Recenze (7)

Bonniesgun 

všechny recenze uživatele

Sexy chlapík s dvěma palci, zpívající bussinesman a nerozhodná Kareena... Vůbec nevím, o co šlo (koukat na bollywoodský film bez titulků je vždycky sranda!) ale vydržela jsem to tři hodiny, takže to asi bylo dobrý... ()

Ramanam 

všechny recenze uživatele

Klasický romantický film z Indie se vším všudy. Bohužel je hodně děje situováno do Londýna, a tak si čisté Indie a její barevnosti, včetně kultury moc neužijeme. Ale po stránce chování a přemýšlení všech postav je to vše čistě indické. Děj pojednává o čerstvém vdovci, jeho třech dcerách a jejich vztazích, kde hlavní důraz je kladen na nejmladší, o které vlastně vypráví celý film a ostatní jsou jen vedlejšími postavami. První se vdá po klasické dohodnuté svatbě a je šťastná, druhá si najde vlastní lásku a přesvědčí otce o požehnání. Otec je silně proti, ale nakonec svolí a dceru provdá. Časem se však její volba ukáže jako problémová. A ta třetí již odmalička miluje hocha, který je synem rodinných přátel, ale ti jsou jako rodiče velmi chladní, narozdíl od rodičů těchto tří dcer, a tak má jejich otce s matkou raději než své vlastní. Písně jsou obstojné a nejlepší bych označil tu, které se účastní všechny dcery a je ukončena svatbou jedné z nich. Přesně takové filmy mám moc rád, takže jestli se to někde časem vyloženě nepokazí, tak dávám jako základ čtyři hvězdy. Když jsem už opravdu velmi nadšen po všech stránkách, tak jdu na pět a to zde úplně nenastalo. Nebylo to zlé, ale prostě mi to nepřišlo tak silné v ohledech, které toliko na těchto filmech oceňuji. Nikdo z hlavních herců mě nezklamal. Amrish Puri opět jako typický zloun, který na konci filmu prozře, ale že to vždy trvá. Čtyři hvězdy to má s klidem, na víc to opravdu není a na slabší hodnocení rovněž ne. ()

Reklama

T2

všechny recenze uživatele

Rozpočet INR 160miliónov($3milióny)Tržby USA $1,000,229Tržby Celosvetovo $3,800,000()

Andrea1717 

všechny recenze uživatele

Ja proste tejto Indickej klasike neodolám. Len Bollywood dokáže strunu všetkých emócií napnúť na prasknutie, čo však nie každý divák oceňuje. Tento film je toho úžasným príkladom, láska, city, česť, rodina, nenávisť... uf to bola nádielka, slzy tiekli potokom... ()

rikitiki 

všechny recenze uživatele

Extrémně neohrabaná režie, splácaný scénář, trestuhodné přehrávání a zabijácká délka dělají z filmu téměř nesledovatelnou záležitost. Kareena závodí v cyklistice v Malajsii (asi Malajská centrála cestovního ruchu poskytla nějaké peníze - protože jiný smysl to nemá a už se o tom ve filmu nemluví). Má taky hodně zajímavou techniku pro boj s krokodýlem - hodit na něj sako, vylézt na strom a tam omdlít. Omdlenou Kareenu pak Hrithik jako lidský motor doveze na nafukovacím člunu do bezpečí - prostě nechtěná parodie. Ke konci se furt rozhodují, jestli dát přednost lásce nebo povinnosti a mají kolem toho řečí jako vody - ty projevy na svatbě byly ubíjející. SHRNUTÍ: Pokud vám hrozí setkání s krokodýlem, nezapomeňte si vzít sako. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama