Švindl

Gaétan Huot

Scénografie:

André Chamberland
  • bogomira

Zápletka slabá, děj nelogickej a zmatenej, podivný střihový chyby (mizející a znova se zjevující kusy oděvu). Ještěže Tom Sizemore si uhrál svoje.(22.1.2007)

• bassator

17. 9. 2009 - 40%(17.9.2009)

• 5150

Zápletka nebyla rozehraná vůbec špatně, dokáže zaujmout, ale bohužel s postupem času to jaksi ztrácí dech a ten konec.. Nicméně hraje v tom Tom Sizemore a hlavně díky němu se to na jedno podívaní dá.(23.1.2007)

• Džejkop

Policista který ke svému okolí přistupuje svérazným způsobem. Po většinu času si nemůžete být jistí za který tým kope. Nuda to vyloženě není, ale šedivý průměr už rozhodně ano.(6.1.2007)

• sirien

fun fact: ten film jsem kdysi asi viděl, když jsem ho hodnotil, ale vůbec si ho nepamatuju - a to si naopak filmy co sem viděl pamatuju obvykle velmi dobře. Nechávám 2*, protože netuším, proč jsem je tomu filmu dal, takže možná tam nějaký důvod byl, ale tenhle detail se zapomněním toho o filmu asi říká také hodně...(20.11.2014)