Nejslavnější pornostar Jenna Jameson, coby členka elitního hasičského týmu v Los Angeles bojuje s ohněm. Nic, co jste doposud viděli, vás nemohlo připravit na tak skvělou akční podívanou, jakou je Exploze. Tento mega rozpočtový film je plný dech beroucích akcí. (oficiální text distributora)

Gemini

Jako každé péčko - hodnotím v rámci žánru;) Takže...víte jak dlouho mi trvalo než jsem zjistil, že ta scénka, co jsem ji odkudsi stáhnul, je odsud, a jak dlouho potom trvalo, než jsem stáhnul samotný film?:) Stálo to za to, i když té všemi zmiňované scénce na toaletě už se nic nevyrovnalo, a žádná z dnešního pohledu vzato klasika jako třeba Dream Quest to není...jen ta scéna se stala legendární...:) ()

Adrian

Asi jedno z najlepsich P-ciek... :-) Lesbicka scena na toalete v restauracii je jedna z "najhorucejsich" vo svojej kategorii :-) ()

movie

Ano, ta lesbická scénka na toaletě je bezpochyb naprosto geniální a bezkonkureční se spoustou zaplavujících pasáží! ()

Kulmon

Všude pořád čtu o té báječné lesbické scéně na konci filmu. Tak si film opatřím a skutečně! Perfektní péčko vyšponované neuvěřitelnou lesbickou podívanou s úžasnou Jennou. ()

Le_Chuck

Zo všetkých pornáčov čo som mal tú česť je tento asi najpríbehovejší. Čo môže byť pradoxne občas aj mínus. ()

Niktorius

Mě WC nepříjde jako zrovna dvakrát vzrušující místo a velmi chladně vnímám i tvary Sydney Steele. A protože tohle je každopádně nejlepší scéna z celého "filmu", hodnotím jak hodnotím. ()

playboxguest

Zdejší máchalové mají evidentně prdlačku nakoukáno, co se lesbickejch akcí týče. Děvčátka na hajzlíku totiž absolutně nevybočujou z průměru, viděla jsem už nejednu lepší polízanici. No ono z průměru nevybočuje ani tohle péčko, co se obsazení, děje i hláškování týče, je to spíš podprůměr a to mám jebačky s příběhem celkem v oblibě. ()

LION-MR.T

Jako péčko skvělý. Hodně se mi líbil ten grupáč na tom hasičckým voze. Mám rád,když je v pornu děj,tak maj aspoň ty šukačky nějakej děj. Ta lesbická scéna na tom hajzlu je taky dobrá,ale je mi divný,že by tam za celou dobu toho lesbickýho kurvení nikdo nepřišel. Moment,já zapomněl. Je to pečko,aha. Ale to by se mohl někdo i přidat. ()

Paity

Jenna Jameson je sice největší hvězda pornoprůmyslu ale mě přijde tuctová. Ještěže se požárníkem "chtěla stát" i Sydnee Steele a Asia Carrera. ()

Klay

komentář X_B_D... no prostě lol ___Jinak kvalitní péčko. Lesbická scénka na záchodcích výborná, Jenna neodolatelná. ()

JohnnyB.

3 hvězdičky čili průměr v rámci žánru samozřejmě. Jinak samozřejmě odpad! (Původně jsem ani žádný komentář psát nechtěl, ale musel jsem si zdůvodnit ty 3 hvězdičky. Když se podívám do svých hodnocení, tak tam najdu Carlitovu cestu se 4* a hned pod tím tenhle skvost se 3*. Takže čistě pro můj dobrý pocit tento vysvětlující komentář.) ()

Luk Skywalker

Já zase měl verzi, kde mi chybělo tak 45 minut od začátku, pak jsem si dohledal celý film. Film mi utkvěl v paměti díky tomu, že i porno může mít dobrý příběh. Asi první pornofilm s příběhem, který jsem viděl. ()

X_B_D

Docela sterilní porno, které alespoň trochu zachraňuje Jenna Jameson. Moderní US produkce se prostě nedokáže ani vzdáleně přiblížit filmům z let 1975-89, kdy pornoherci a pornoherečky disponovali i trochou toho hereckého talentu. ()