Studenti Luke a Roger si chtějí pořádně užít života na kolejích. Jenže Lukovi se na poslední známosti něco nezdá. Jakoby to byla bytost z jiného světa. Po několika podezřelých úmrtích začíná s nebezpečným sledováním stvoření, která mají i druhou odpornou tvář... (oficiální text distributora)

rollman1

Taková slabounká fakulta. Emzácké čičiny lákající chlapy za sexem. Nechybí zde nic co v takových filmech čekáme. Vysoká škola, vysokoškolské pipinky, 4 kamarádi a jedno velké spiknutí. Není to vyloženě průser, efekty jsou průměrné, herecké výkony slabší, ale herci celkově sympatičtí. Pár humorných scének a nějaká ta prsíčka. Jednou jsem to zvládl bez újmy na zdraví. Po druhé už bych u sebe musel mít asi dohled. Jen nečekejte žádné krvavé žně. ()

darkrobyk

Nebýt pixelů, tak by jeden řekl, že je to z osmdesátých let. I když pixely jsou tu hodně levné. Nejlepší jsou chapadla, jenže divák si jich zas až tak moc neužije. Hlavně první dvě třetiny jsou neuvěřitelně užvaněný a nebezpečí stále číhá někde za rohem. Úplně největší problém jsou krajně nesympatické postavy, především C. Sevier byl na zabití. Kdysi dávno jsem byl kupodivu spokojený, tentokrát jsem měl problém dokoukat. Původní hodnocení nechávám, i když bych dal spíše jen 2*. Naštěstí poslední čtvrtina je docela akční a hlavně - šťastný konec si jednu malou ušmudlanou hvězdku zaslouží. ()

Pepinec

Bylo mi zaječích patnáct let a po boku bratránka jsem vstupoval do světa filmu. Přes den jsme objížděli videopůjčovny, tahali drobáky z děravých kapes a měnili je za filmy s nejzajímavějšími obaly. A v noci jsme pak sjížděli jeden flák za druhým, spali jsme někde mezi videopůjčovnou a domovem. Tehdy, v oněch patnácti, mi přišlel obal Návnady zajímavý. Dnes, po osmi letech, už ani obal neboduje. Nemluvě o filmu samotném, který je naivní stejně tak, jako je naivní patnáctiletý puberťák bloumající po půjčovně. Ta jedna hvězda je z nostalgie, byly to krásné časy. ()

hippyman

když přimhouřím očko, tak půl hvězdy za těch pár celkem vtipných hlášek a půl hvězdy za ty celkem hot chicks ... ;) 20% ...ale pozor, není všem dnům konec! :))) ()

Ruut

Cože?!? Horor? Porno ? Teen komedie? Parodie? No bohužel ani jedno! A zač ta jedna hvězdička? Sám nevím - asi z šoku z toho co jsem viděl. ()

Crocuta

Kravina, ale natolik mě neznechutila, abych nedal alespoň obligátní jednu * za hezký holky, zvláště za půvabnou Meghan Ory. (Chudák holka, od "Cesty vzhůru" vypadá její kariéra spíš jako "cesta dolů", do podobných slátanin jako byla tahle je jí určitě škoda). ()

anderson odpad!

"kombajn Půl bodu za lekačky. Herecké výkony na úrovni vesnického školního divadla, scénář pod úrovní estrád na Nově, efekty pod úrovní jakékoliv sci-fi. Naprostá ztráta času, vyhněte se tomu obloukem! Jelly strašná slátanina. dialogy, herce, děj a vlastně všechno doporučuji zpopelnit, naložit do rakety a vyexportovat za hranice naší galaxie. ať si užijou i jinde... není mi jasné, kdo na něco takového dá v současné době peníze. bylo by mnohem užitečnější je recyklovat na záchodový papír než je použít pro financování takových nesmyslů." Prečo kopírujem to čo napísali iní ? Prečo svoje hodnotenie nezdôvodním vlastným názorom ? PRETOŽE TENTO FILM JE PRESNE V DUCHU VYŠŠIE UVEDENÝCH KOMENTOV !!! Technická poznámka: DVD síce obsahuje čeký dabing, je však zbavené akýchkoľvek bonusov a obraz je vo formáte 4:3. Des a hrôza ! (18.7.2005) ()

SOLOM.

Další odpadní scifi horor, který stačí vidět jen jednou za život. Jediné co stojí za zmíňku jsou ty sličné děvy, které se tam objevili. Začátek mě ještě docela bavil, ale postupem času se z toho stal jen otřesný paskvil hodný rychlého přetáčení. ()

eraserhead666

A já si to blbec pustil po Fakultě. Tohle určitě nedělejte, Návnada je hodně, hodně, hodně slabej odvar Fakulty, od který ji odlišuje snad jen více krásných hereček (Kim Poirier, o níž jsem si zprvu myslel, že to je Elisha Cuthbert a Nicole Eggert, která se od Pobřežní hlídky moc nezměnila) a trochu tý erotiky, ale to je tak všechno, proč by stálo za to se na to podívat. Hlavní "hrdina" se chová jako debil, policajt je strašněj drsňák, až z toho slzíte smíchem (pejsku, pejsku...), zápletka je plochá jako šestiletá holčička, stvoření a triky jsou směšné, radši toho moc ukazovat neměli.... No, i když bych se rád vyhnul ageismu, tanhle film může bavit tak do 12-ti let.... ()

Torision

Suchý a bez atmosféry. Není to ani komedie, ani horor a ani to není napínavý. Spíš je to sled více či méně debilních a nesmyslnejch scének. ()

Astaroth12

I keď som jednotku v najbližšom čase nechcel dať, ale nemal som čo pozerať a tak ma napadla táto kravinka. Ale táto časť je ešte horšia než dvojka a to je čo povedať. Má podobný štýl i zrúdičky sú tu sporadicky , ale je tu velká nuda a dialógy trhajú uši ešte viac, než v pokračovaní. Takže, je to na hranici pozeratelnosti a mal som veľké nutkanie to vypnúť, ale vydržal som. jednoznačne 1*. ()

kombajn odpad!

Půl bodu za lekačky. Herecké výkony na úrovni vesnického školního divadla, scénář pod úrovní estrád na Nově, efekty pod úrovní jakékoliv sci-fi. Naprostá ztráta času, vyhněte se tomu obloukem! ()

cariada

Průměrný scifi/horůrek s pěknýma ženskýma ,ale jinak nic moc. Pár zajímavých scén ,ale nic co by stálo za větší rozebírání. ()