Reklama

Reklama

Videa (1)

Trailer

Recenze (4)

Martin741 

všechny recenze uživatele

Reziser Steve Carver /REka Smrti, Osamely Vlk McQuade/ natocil slusny, dobre odsypajuci film, slusny mix nahoty, prestreliek, vybornych dialogov, lupeze, pre mna jeden z najlepsich filmov Styva Carvera : 69 % ()

POMO 

všechny recenze uživatele

Méně známá, béčková variace na Bonnie a Clyde z produkce Rogera Cormana. Bláznivá, prudce amorální. Angie Dickinson je TOP MILFka a Tomu Skerrittovi se nejde divit, že otočí nejdříve ji a později i obě její dcery (najednou). Taky bych jim skočil (nejen) do auta. Jako komedie je to docela infantilní, jako kriminálka spíše úsměvné. Vztahy naprosto ujeté, ne moc realistické. Ale ta Angie, sakra drát! ()

Reklama

+sfinx+ 

všechny recenze uživatele

Bonnie, Bonnie, Bonnie a Clyde :) Tohle stojí na vrcholu té přehnané akčnosti, hloupých dialogů a přehrávání v každém ohledu. Někdo na to může vzpomínat s láskou, já to raději ohodnotím podle zásluhy. Od nevalného příběhu přes podprůměrné dialogy až ke scénám, kde akce odsunula logiku a realitu daleko do pozadí. ()

Karlos80 

všechny recenze uživatele

Jeden z dalších mnoha filmů, odehrávající se, na pozadí velké hospodářské krize, snažící se vydělat na úspěchu kultovního filmu "Bonnie a Clyde". Producentem této retro gangsterky byl známý béčkař Roger Corman, který sám v roce '70 natočil snímek "Bloody Mama", tedy rovněž film založený na skutečném životním příběhu "Ma Barker", v "Bloody Mama" se této úlohy zhostila herečka Shelley Winters, tady v úžasné formě hrající Angie Dickinson (jako Wilma McClatchie), ještě spolu se dvěma dospívajícími horkými dcerami (Polly a Billy Jean). Celé je to parádně kýčovité a zábavné, krom toho zde nechybí spousta ženské krásy, nahoty, vzrušení, a sranda akce (honičky, loupeže, únosy, přestřelky.. atd). TOP scény: Vyloupení banky a závěrečná přestřelka. Podobné filmy: "Crazy Mama", "Bonnie's Kids", "Bloody Mama", "Mama's Dirty Girls" nebo "Lady In Red". ()

Galerie (16)

Zajímavosti (3)

  • Jerry Garcia ze série filmů Grateful Dead je autor většiny kytarové a banjo hudby ve filmu. (Karlos80)
  • Snímek byl natočen za 20 dní. (Karlos80)
  • Angie Dickinson absolvoval všechny kaskadérské kousky střelby z kulometu sám. (Karlos80)

Reklama

Reklama