Vraždy podle kalendáře (TV film)

Calendar Girl Murders

• slovenský

Vraždy dievčat z kalendára

• slovenský

Vraždy podľa kalendára

Krimi / Thriller

USA, 1984, 90 min

• Peabody

Aby bylo jasno, půl hvězdičky za Toma Skerritta, nebo možná za Dallase se vzpomínkou na Ridley Scotta. No a půl hvězdičky za některý hezký holky z nichž tu z Hidden rychle zabijou :-(. Jinak je to tak na hodně unavený večer, kdy je člověku jedno co vidí, protože pokud jde o detektivní zápletku, je to odpad, po prvním shlédnutí jsme nikdo nevěděli, která bije a proč pachatel vraždil, jak to podle naprosto nepodobné fotky detektiv uhádl atd atd. Sharon Stone je tady ještě vcelku koukatelná jako ksichtík, umí se usmívat, ale jakmile hraje, začne mi silně připomínat herecké dovednosti Lídy Baarové. NO ale je to ještě její poměrně raná role.(30.9.2012)

Nový kalendář Paradise Magazine plný krásných nahých dívek, který vydal milionář Richard Trainor, má velký úspěch. Radost z úspěchu však záhy přehluší neznámý vrah, pravděpodobně duševně chorý psychopat, který se zřejmě rozhodl zavraždit všechny krásné mladé dívky vyfocené v kalendáři.(24.5.2011)