poster

Zafir

 • Dánsko

  Zafir

Rodinný / Drama

Dánsko, 2003, 90 min

Režie:

Malene Vilstrup

Scénář:

Malene Vilstrup
(další profese)
 • Violeta
  ****

  Asi protože nemám potřebu masírovat si svý pošramocený intelektuální ego na rodinných filmech, které běží o 10. hodině dopolední, musim říct, že v rámci kategorie, do které tento film nepřehlédnutelně spadá, se mi to líbilo hodně.(8.11.2008)

 • Djkoma
  *

  Rodinný film, který je neskutečně pomalý, nudný a malý herci jsou strašně jednoduší. Všechno vypadá jako špatná televizní produkce, která se snažila natočit film na 10 hodinu dopolední.(6.12.2006)

 • genetique
  **

  Rodinná dráma bez dramatickej zápletky. Dospelácky tváriaci sa film pre deti, z ktorého osemdesiat percent môjho hodnotenia ide na scény s koňmi. Ostatné vzťahy, dialógy, herectvo je na bode mrazu. 20%.(13.3.2009)

 • VeverkaLesni
  **

  Film, který je neuvěřitelně ledový a mrazivý. Dánsko ano. Každopádně sem snad nikdy neviděla depresivnější vyobrazení stáje a jízdárny. Bláto, bláto, zima, vlhko, beton, motorky, paneláky... šel z toho na mě opravdu mráz. "Velký závod" na konci, tomu nepomohl, nejednalo se totiž, jak by mnozí čekali o parkur nebo nízký stupeň drezúry či něco, co by měla jezdecká škola moci nabídnout, ale jakýsi podivný závod polem a lesem na čemkoliv čtyřnohém. Jestli tohle byla nějaká krátká dánská verze našeho Hubertova závodu, tak je mi fakt smutno. Prostě deprese. Fríský kůň byl nádherný, ale v téhle stáji bych tedy jezdit nechtěla. Zlatý Mníšek pod Brdy a naše středoevropské klima. Jinak příběhem, bohužel zase těžká deprese.(9.5.2015)

 • ARI50
  *

  Krásný kůň to asi vše příběh není ničím zajímavý rodinna pohoda.(27.10.2018)