poster

Počítej se mnou

 • Island

  Stikkfrí

 • anglický

  Count Me Out

 • Slovensko

  Aj ja som tvoja dcéra

Rodinný / Komedie

Island / Dánsko / Norsko, 1997, 84 min

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Subjektiv
  ***

  Po pekelném zážitku v podobě Crazy Gangu na Ponorce jsem opět měl možnost vidět o poznání uměřenější a snesitelnější, severský dětský film. Kvalit tradice, zbudované Dětmi z Bullerbynu či Akcí Mojžíš, sice nedosahuje, alespoň však netrpí potřebou ukazovat pitvořící se dospělé a nechává děti býti autentickými dětmi. Za dohledu vysvětlujícího rodiče může dětem relativně lehkým, pochopitelným, snesitelným a netraumatizujícím způsobem ukázat na problémy neúplných rodin a přitom potomka úplně neznudit (ale co já vím, v dětství jsem raději koukal na Indiana Jonese). Jako čistou zábavu pro dítě, aby dospělák získal času "pro sebe", bych však Počítej se mnou nedoporučil.(22.9.2014)

 • Rex Mundi
  ***

  Napriek tomu, že filmy pre deti a o deťoch nemám rada, toto je príjemne zábavná oddychovka s klasickým detským situačným humorom, ktorý však nie je prehnane otravný ani silený.(27.4.2005)

 • Zmiu
  ****

  je to film pro děti, ale docela jsem se u toho bavila. Co se týče obsahu, tak ten únos spíš tak nějak vyplynul ze situace, a nebyl zrovna moc plánovaný za účelem získání pozornosti. Nejlepší scéna byla, jak získat peníze na taxíka. :-)(3.2.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace