poster

Poltergeist III

 • anglický

  Poltergeist III

Horor

USA, 1988, 98 min

Režie:

Gary Sherman

Hudba:

Joe Renzetti

Producenti:

Barry Bernardi

Střih:

Ross Albert

Scénografie:

Paul Eads

Kostýmy:

Tom McKinley
(další profese)
 • Prometheus69
  *

  V 90 bylo asi velmi oblíbené všude cpát zrcadla... Aneb, vítejte v odrázárně kde skoro vůbec nikdo nebydlí.. tedy až na pár smolařů. Už samotný děj napovídá že trojka se konečně rozhodla jít do větších rozměrů a nezaměřit se jen na jednu rodinu, ale celí barák lidí "Bohužel opak je pravdou. Zlí Réva který se čert ví znovu vrátil aby získal svojí blonďatou lampičku stůj co stůj, že jde tentokrát i přes mrtvoly. Se až fanaticky zaměřil právě na svého miláška a vůbec ho nenapadne že trápit i ostatní obyvatele skleněného pekla by bylo velmi zábavné.. B) Případně tím zaplnit tu vatu kterou tenhle třetí díl přímo přetéká. Namísto toho vám scénárista naservíruje klasickou teenagerskou 80 verzi pro malé děti.. kdy jako vždy, někdo zařve. Takže bohužel, ani do třetice se zázrak nekoná.. spíše naopak šli tvůrci do takových hlubin stupidnosti a infantilní debility.. že to až mlátí víkem od rakve. Naprosto zbytečný díl... jediná dobrá scéna je to " v cizí kůži! Jinak odpad nad odpady... ale jednu hvězdu dám. Vzhledem v době kdy se to točilo a za vcelku dobré triky konečně i pár smrťáků. :) No a právě tím že zabily jednu z hlavních vedlejších postav už nemělo smysl pokračovat. Díky bohu! Když něco pošlete do pekla, kde to už mělo logicky dávno skončit tak by to tam prostě mělo zůstat a né to vytahovat ještě druhej díl potom! A co je vrchol naprosté debility.. vodit to" ke světlu! Nejspíš se naštvali i ti na druhé straně.. protože se i ve skutečném světě postarali o to aby pokračování už nikdy nevzniklo, aneb, když není bloncka.. není ani světlo v temnotě. Smutné že právě až pochmurný típek z kosou tomu musel udělal přítrž. Budiž toto jasným varováním pro další plznitele. Takže zase od začátku? :)(21.9.2015)

 • MM_Ramone
  **

  Gary Sherman réžijne nezvládol tretie pokračovanie dobre rozbehnutej duchárskej série "Poltergeist". Prvé dve časti považujem za skvelé horrorové snímky s výborným scénarom a mrazivou atmosférou, ktorá je umocnená pôsobivou hudbou. Nič z toho žiaľ nemôžem povedať o treťom diely. Dej sa presunul z vilového predmestia priamo do obrovskej viacúčelovej budovy. Táto radikálna zmena filmu vôbec neprospela. V porovnaní z jeho dvoma predchodcami je "Poltergeist III" hodne slabý. Budem objektívne prísny a dám mu len dve hviezdičky. **(20.10.2017)

 • Martin741
  odpad!

  Najslabsi a najdementnejsi Poltergeist. Reziser Gary Sherman sice nie je vyslovena reziserska lama /mal na konte Mrtvi a Pohrbeni/, ale atmosfera sa nekonala, triky na urovni osobitnej skoly a hereckemu osadenstvu sa zapacila fluktuacia /ako pise kolega Tron podo mnou/ z roznych pricin. No nic : 0 %(12.3.2013)

 • oLí
  **

  Toto druhe pokracovani jsem videl po patnacti letech az dnes a jsem docela zklamanej. Prostredi mrakodrapu spolu s hudbou na me pusobilo napinave hlavne diky nostalgii a vzpominkam. Atmosferu to nema spatnou, ale z predchozich dilu opakujici se veci ( napr. dedek, Tangina, "svetlo" ) tu uz nudej. Sceny se zasnezenou garazi, buclata Carol Anne a ma oblibena Lara Boyle jsou ale skvely. Prvnimu pokracovani se to nevyrovnalo. Bat se u toho nejspis fakt nebudete. [5/10 červenec 2009](14.7.2009)

 • K.I.N.G.
  ****

  Potřetí, zase jinak a s jiným režisérem a zase výborně. Vše to začalo stavbou domu na starém indiánském pohřebišti a od té doby nemohou některé duše nalézt klid. Třeba se vše skončí tady v tom obrovském chicagském mrakodrapu. Poltergeisti se vracejí potřetí a opět nezůstane stát kámen na kameni. Nekonečné množství skla, zrcadel, prolínání dvou světů, magie, mystika, děs, skličující atmosféra - "Poltergeist III" si zkrátka nic nezadá se svými dvěma předchůdci. Tento závěrečný díl je sice ve vzájemném měření o vlásek nejslabší, ale jako ortodoxní fanoušek strašidelných domů s nepokojnými duchy to vidím jasně. 70%(8.12.2012)

 • - Hoci sa väčšina deja odohráva v Hancock Center, parkovacia garáž a nákupné centrum by ste tu nenašli. Scény z parkovacej garáže sa natáčali v Oakbrook Terrace v Chicagu a scény z nákupného centra vo Water Tower Place oproti Hancock Center. (sugy1)

 • - Zelda Rubinstein (Tangina Barrons) musela opustiť produkciu uprostred nakrúcania filmu, pretože jej umrela matka. (sugy1)

 • - Po smrti Heather O'Rourke (Carol Anne), ktorá zomrela tesne pred koncom natáčania, sa filmovanie zastavilo a uvažovalo sa o ukončení takmer hotového filmu, ale štúdio MGM sa vynašlo a dokončilo ho zo zostrihaného materiálu, a preto v záverečných scénach už nie je vidno tvár Carol Anne. (Raccoon.city)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace