Poltergeist III

Scénografie:

Paul Eads

Kostýmy:

Tom McKinley

Ja neviem. Asi je to veľmi ovplyvnené nostalgiou, keď som to ako malý chlapec hltal na ešte čiernobielom TV, ale nemôžem inak. To lepšie z prvej časti a to horšie z druhej časti. Navyše v tej dobe modernom štýle uzatvoreného priestoru výškovej budovy. Čo viac si priať. Ako len z tohoto mohla vzniknúť tá sterilná TV séria?(13.4.2015)

• Malarkey

Scénáristu evidentně vrhli do nějaké jámy lvové a nutili ho k tomu, aby extrémně rychle napsal scénář. Po skončení limitu mu následně evidentně prováděli průběžnou lobotomii mozku, protože to, co vytvořil, je i na psychologa hodně slušněj matroš. Odpad jsem nedal jenom proto, že tenhle film v sobě má ducha osmdesátkovejch hororů s dobrými efekty. Jinak jsem si ale přišel jak v Lynchově delíriu.(31.1.2016)

• peter12

Prvá vec ktorú som si všimol a to tie debilne sa chovajú postavy. Tie staršie dve časti boli priemerné a tato ťažko podpriemerna. Tu nič nefungovalo, scenár nedomysleny, spracovanie srsalo trapnostou a gicovostou, príbeh nemal žiadne predpoklady zaujať, lebo bol neskutočne fádny. Herci boli zlý, zlý,zlý. Žiadne napätie, atmosféra vôbec nič. Vyzeralo to ako keby som pozeral krvavú Mary .Jedine masky boli slušne a len za ne 1* viac si tento film nezaslúži. Veľmi zle ukončenie priemernej série.(29.11.2014)

• nash.

Do třetice to zkrátka nevyšlo. Přenesení děje do nového prostředí moderní výškové budovy a obměna většiny postav slibovaly osvěžení, ale místo toho spíš ukázaly, že se téma vyčerpalo a příběh skončil ve slepé uličce. Nechybí tu sice několik působivých scén a děsivých okamžiků a zrcadla jako styčný bod mezi světy jsou výborná i když nijak nová, celkově však je trojka zklamáním. Nejděsivější tak zůstává fakt, že i když filmová Carol Anne duchům i potřetí unikla, její představitelka, tolik štěstí neměla a zemřela krátce po natáčení ve věku pouhých dvanácti let.(19.8.2011)

Neviděla jsem jedničku ani dvojku, ale musím říct, že tenhle Poltergesist se mi docela líbil. Jasně, triky jsou poněkud zvláštní (ze všech se stávají mumie), pak je tam celá řada zvratů (já nejsem já, já jsem zlý duch, bububu), ale i tak mě ta myšlenka s odrazem duchů v zrcadlech naprosto nadchla. Stejně tak se mi líbilo prostředí mrakodrapu, kde se to prosklenými okny a zrcadly jen hemží a duchové (oukej, Kane) jsou pak úplně všude. Poltergeist vůbec není špatný film. Hodnotím třemi hvězdičkami, protože si chci nechat rezervu na jedničku a dvojku.(1.2.2016)

• - Když se Carol Anne (Heather O'Rourke) topí v jezírku uprostřed garáže, je možné vidět pod vodou podstavec, na kterém herečka při natáčení stála. (hansel97)

• - Lara Flynn Boyle v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)

• - Ve snímku došlo ke konci k chybě při audio-vizuální synchronizaci. Když Patricia (Nancy Allen) proskočí oknem do zamrzlé místnosti, volá jména všech ostatních, když však vyslovuje jméno Carol Anne, ústa herečky se ani nehnou. (hansel97)