poster

Hledá se John Christmas (TV film)

 • USA

  Finding John Christmas

 • Slovensko

  Hľadá sa Vianočný John

Drama / Rodinný / Fantasy

USA, 2003, 91 min

Režie:

Andy Wolk

Scénář:

Michael J. Murray

Producenti:

Michael Mahoney

Střih:

Drake Silliman

Scénografie:

Peter Cosco

Kostýmy:

Kate Delmage
(další profese)
 • Courtemanche
  **

  Já Columba rád, ale tohle je slabý i na televizní film. Příběh i zpracování průhledný jak vánoční stromeček po vánocích. 2/5(5.12.2014)

 • fantoci
  ***

  Klasický hollywoodský vánoční příběh. Natočený tak, aby ani jedno oko nezůstalo suché. Všichni jsou kladní, příkladní a hodní. Klasická americká pohádka o dobru. Banální scénář, banální rozhovory, banální příběh. Příběh však neublíží.(6.3.2008)

 • freddy
  ***

  Tenhle film patří k zajímavým vánočním filmům, to jistě bezesporu. Ale bohužel zde je vánoční období zcela v pozadí a řeší se tu jiné věci. Ale děj je schopný utáhnout celý film a člověk čeká, jak to nakonec všechno dopadne. Mne se to docela líbilo, ale i přesto to považuji za průměrný film, proto také tři hvězdičky. Ale tenhle film neurazí a dokáže zaujmout a dá se na to dívat. Takže hodnotím vesměs kladně. A ještě taková zajímavost. Tohle je druhý film z jakési volné vzájemně neprovázané vánoční trilogie režiséra Andyho Wolka, kterou spojuje účast Petera Falka v roli anděla Maxe ve všech třech filmech. Tím prvním je film Zachraňte Chrise a tím třetím je film Když do města přijdou andělé. Takže pokud by někoho tento film zaujal tak jako mne, tak doporučuji i tyto dva zbylé filmy, protože jsou tak trochu podobné tomuto filmu...(28.12.2007)

 • July
  ***

  Toho, kdo film viděl, musí "oficiální text distributora" velice pobavit! Zaprvé, Noah Greeley je muž. Za druhé, není ani Hankův příbuzný (Hank má doopravdy sestru). Jinak je to klasický doják z vánočního období, ideální pro celkem příjemné ospalé zimní odpoledne. A účast Petera Falka potěší.(28.12.2007)

 • masw
  ***

  Když si vezmeme vánoční filmy, které se u nás o vánocích vysílají, takové ty sračky typu můj táta je Santa Claus, tak musíme uznat, že tohle je jeden z těch lepší filmů, které letos můžeme sledovat. Příběh mě celkem zaujal a Peter Falk mě zase nenaštval, dokonce by se dalo říct, že se na tu roli hodil. Pokud nemáte na co koukat, doporučuju.(16.12.2008)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace