Savage Harvest

Scénografie:

Brian Eatwell

Kostýmy:

Ellis Cohen

Opäť jedna príjemná, adrenalínová animal attack jazda. Tentokrát je rodinka v Afrike zatvorená vo svojom dome a všade naokolo na nich číha množstvo hladných levov. Logicky sa musia zabarikádovať, ale šelmy si cestu do domu vždy nájdu, takže počet bezpečných miest sa znižuje a počet levov v dome rapídne zvyšuje. Škoda len, že sa takýmto tempom nezvyšoval aj počet obetí, želal by som si ich viac. Na druhej strane je to kvalitne nakrútené, so sympatickými postavami, štipkou gore a dobrou hudbou.(9.1.2012)

Skvěle místo na boj o přežiti sice jsem moc nedostal ale super.(7.10.2018)

Veľmi dobrý animal attack,aj keď niektoré scény sú postavené na hlavu.Okrem prvého útoku sú všetky útoky výlučne páchané levmi.V prvom útoku útoči čierny panter na chlapa čo sa mu pokazí auto v buši.Lenže kým chlapík sa snaží opraviť auto,čierny panter leží na zemi hneď za ním a sleduje ho,žiadne známky útoku neprejavuje.Útok začne až keď chlapík zbadá že za ním je čierny panter a celý posratý pomaly nastúpi do auta.Ale chcel by som vidieť,ktorý panter by dokázal prevrátiť auto,a to hodne veľké.Neprevrátil by ani "trabant".Tie ostatné útoky už majú na svedomí len levy.Je to poriadne veľká svorka levov,levy aj levice.Obyvatelia domu majú čo robiť,aby sa ubránili.Útoky sú ale natočené naozaj dobré,boli použité skutočné zvieratá,žiadne triky.Ale aj tu je jeden absurdný prípad vniknutia leva do domu.Lev totiž sa dostane do domu cez komín do krbu v izbe,čo je totálne absurdne.Lev je veľké zviera,nemal by šancu sa dostať cez komín.A dalo by sa nájsť ešte viac takýchto absurdít.Ale napriek tomu je to jeden z najlepších animal attack filmov čo som videl.Prirodzene,levy sa takto ako v tomto filme nesprávajú,boli to cvičené levy,ale film aj tak dokáže poriadne vydesiť a potrápiť nervy.A nakoniec,finálny únik obyvateľov domu bol originálny,to by asi nikto nečakal.(25.12.2012)