Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Lisa Walkerová, mladá a velmi zaměstnaná manažerka bankovní firmy, právě uzavírá svůj první velký obchod, když dostane zprávu o smrti muže jménem Stanley a když ještě navíc objeví doma v akváriu mrtvou rybičku, rozpláče se. Druhý den dostane velkou kytici, ale marně pátrá po tom, kdo ji odeslal. Nakonec zjistí, že kytici poslal Lewis Farell, který pracuje v květinářství. Viděl ji den předtím plakat a tak ji chtěl potěšit. Mladý muž přiměje Lisu, aby s ním strávila den a ukáže jí svou velkou zahradu na střeše domu. Je jasné, že se do dívky zamiloval, protože její byt se plní květinami. Když se mu pokusí domluvit, vypráví jí o tom, jak mu zemřela žena při porodu a jak od té doby žil sám, až do chvíle, než ji spatřil. Stanou se milenci a tráví spolu šťastné chvíle. Jenže pak se blíží Vánoce a Lisa odmítá odjet s Lewisem k jeho rodičům. Stále se nemůže zbavit tísnivých vzpomínek na své neradostné dětství, které jako nalezenec prožila v náhradní rodině, jak zůstala sama s nevlastním otcem Stanleyem, který pil a zneužíval ji. Od té chvíle se bojí prožívat milostné či rodinné vztahy naplno. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (47)

Merkin 

všechny recenze uživatele

Napadá mě jen půvab, křehkost, krása, květiny, strach, bolest, slza, úsměv, vůně, objetí, zmatení, podzim a slunce...Snímek mě pokaždé dostane, ačkoliv chápu, že tady hraje velkou roli subjektivita, ale já tomu všemu dokonale věřím, Christian a Mary jsou skvělí, melancholie neskonalá a vše plyne...Pouštím si Postel plnou růží každý rok už několik let a pokaždé v ní objevím něco jiného, úžasná věc. ()

castor 

všechny recenze uživatele

Romantický introvert a zahradník Christian Slater a frustrovaná manažerka Mary Stuart Masterson, hřejivý příběh, který ovšem nemá co nabídnout (natožpak nějakou gradaci), a několik popíkových hitů. Odvar červené knihovny jak vyšitý. Škoda, že Michael Goldenberg je stejně průměrný režisér jako scénárista. ()

Reklama

peetriss 

všechny recenze uživatele

Nic proti romantickým filmům nemám, ale i díla tohoto žánru musí být natočeny s určitou dávkou umu. Snímek je natočen, co do kvality, na úrovni tuctových televizních účelně sladkobolných filmů, kterých můžete např. na Hallmarku vidět stovky. Navíc Christian Slater hraje v tomto filmu velmi nepřesvědčivě. ()

tron 

všechny recenze uživatele

Ak existuje vo svete filmu ešte niečo horšie, ako je Christian Slater v akčnej úlohe, tak jedine Christian Slater v romantickej. Je síce fajn, že tvorcovia túto mizernú snímku obohacujú skôr vážnejšou melanchóliou, než neškodnou komédiou á la Ryanová/Hanks... čo s ami zdá osviežujúce, lebo s ami zdá, že 80% romantík je skôr komediálnych, než vážnych. Ale to je asi tak všetko. Nebyť „kvetového fenoménu“, neviem, čo by z POSTELI PLNEJ RUŽÍ zostalo. Slabá atmosféra, čajová réžia, matné dialógy a mdlá Mary Stuart Mastersonová (VYPRÁŽANÉ ZELENÉ PARADAJKY). ()

5150 

všechny recenze uživatele

Christiana Slatera v romantických postavách vídám rád (mj. NEZKROTNÉ SRDCE) a navíc s Mary Stuart Masterson tvoří hezký pár, což je u tohoto žánru základní podmínka. Prvním ze dvou písničkových předělů je "Independent Love Song" od Scarlet a přestože jsem to viděl již podruhé, znovu mě to příjemně pobavilo. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama