poster

Zesil to!

 • český

  Na plný pecky!

 • Kanada

  Pump Up the Volume

 • slovenský

  Zosilni to!

Drama / Komedie / Hudební

Kanada / USA, 1990, 105 min

 • dopitak
  *****

  Část tohoto filmu jsem zřejmě (není to jisté) viděl v rámci vyučování na hodině angličtiny ještě na gymplu. Nedokoukali jsme ho, a tak jsem si na něj po letech vzpomněl. Začátek je trochu rozpačitý, výlevy v éteru jsou na můj vkus zbytečně násilné a dlouhé, ale jakmile si pirátského moderátora všimne širší okolí, film získá grády a na konci budete pěkně napnutí, jak to dopadne. Je to trochu americký, je to trochu výchovný, ale já tyhle film z no name high school prostě můžu. Samantha Mathis v tomhle byla docela kost, i když já bych si vybral spíš blondýnku Cheryl Pollak. Jekyll a Hyde po éterovsku.(6.9.2014)

 • POMO
  ****

  HODINY pre mladšie publikum. Trefné, osobné a skvelo zahrané. Moyle režíruje, akoby mal ešte stále čerstvé rany z mladosti, a medzi Slaterom a Mathisovou to funguje. Poteší poznanie, že si rozumeli aj pri vypnutej kamere (čoho dôkazom je repete ich flirtíku v BROKEN ARROW).(12.8.2003)

 • Nazghul
  *****

  Takhle má podle mne vypadat teenagerovský film! Leč stará, ale stále úžasná podívaná s výborným Christianem Slaterem a Samanthou Mathis.(8.8.2003)

 • Ant
  *****

  Tenhle film ví jak zaujmout. Je osobitý, stylový, originální. Slaterova postava rádiového piráta má naprosto neskutečný scénář a jeho každodenní vysílaní má dobré myšlenky. Ačkoli se film po většinu doby tváří jako komedie, nebojí se přepnout ani na vážnější vlnu, která překvapivě funguje stejně dobře, ne-li líp. Christian Slater je vynikající a mezi ním a v té době začínající Samanthou Mathis to správně jiskří i beze slov. Mnoho filmů, kde takhle bojují proti "systému" se už nedělá, o to víc mě tenhle potěšil.(2.7.2008)

 • hirnlego
  ****

  Dobrý vědět, že ještě nejsem tak stará bába, abych si nedokázala užít film o "pubertální revoltě". Chvíli se to dokonce stupňovalo na 5* (asociál Slater + mikrofon = sex; a to jsem ho doteď nijak nemusela), ale ke konci už to moc vyměklo. Škoda. I tak hodně, hodně příjemný. _____ (před pár lety by to těch 5* asi bylo, ale přece jen už bydlim ve svym)(18.3.2015)

 • - Lala Sloatman, představitelka Janie, a Ahmet Zappa, který si zahrál Jamieho, jenž ve filmu ztvárnili milenecký pár, jsou ve skutečnosti sestřenice a bratranec. (mihran)

 • - Christian Slater mal počas nakrúcania niekoľkokrát zdravotné problémy spôsobené veľkým množstvom cigariet, ktoré musel pred kamerou vyfajčiť. (U_S_O)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace