Reklama

Reklama

Bílá navštívenka

(seriál)
  • Polsko Biała wizytówka
všechny plakáty
Drama / Historický
Polsko, 1986, 5 h 31 min (Minutáž: 52–59 min)

Režie:

Filip Bajon

Scénář:

Filip Bajon

Hrají:

Jan Nowicki, Maria Gładkowska, Grażyna Szapołowska, Olgierd Łukaszewicz, Jan Englert, Bogusław Linda, Zygmunt Bielawski, Jerzy Trela, Mirosława Marcheluk, Włodzimierz Musiał, Tadeusz Paradowicz (více)
(další profese)

Epizody(6)

Obsahy(1)

Televizní seriál o životě rodiny fiktivního magnáta von Teussa na základě skutečných událostí rodu von Plessa. Seriál sleduje události z polsko-německého pohraničí z let 1900–1935 – od vlády císaře Viléma II. přes první světovou válku, zrození nezávislosti, slezských povstání a stále turbulentnější období vzestupu fašismu. Kníže Hans Heinrich se ožení s krásnou Angličkou, princeznou Daisy, má s ní tři syny. Jejich osud, volba extrémně odlišných životních cest a dokonce i různých národností, jsou odrazem extrémně složitých vzájemných vztahů mezi polskými a německými životy v pohraničí. (sator)

(více)

Recenze (1)

sator

všechny recenze uživatele

Televizní seriál o životě rodiny fiktivního magnáta von Teussa na základě skutečných událostí rodu von Plessa. Seriál sleduje události z polsko-německého pohraničí z let 1900-35 - od vlády císaře Viléma II., Přes první světovou válku, zrození nezávislosti, slezských povstání a stále turbulentnější období vzestupu fašismu. Kníže Hans Heinrich se ožení s krásnou Angličkou, princeznou Daisy, má s ní tři syny. Jejich osud, volba extrémně odlišných životních cest a dokonce i různých národností, jsou odrazem extrémně složitých vzájemných vztahů mezi polskými a německými životy v pohraničí. ()

Reklama

Reklama