Reklama

Reklama

Nezkrotné srdce

  • USA Untamed Heart
Trailer

Obsahy(1)

Upovídanou servírku Marisu Tomei jednoho dne zachrání před násilníky její plachý kolega s nemocným srdcem, Christian Slater. Mezi oběma lidmi, kteří nemají štěstí v lásce, se zrodí křehké citové pouto... (oficiální text distributora)

Videa (1)

Trailer

Recenze (25)

Crawler-D 

všechny recenze uživatele

Co do romantiky a příjemné slzopudnosti je to dobrá podívaná s vyváženým množstvím sentimentu. Unikátnímu vyznění snímku napomáhá postraní atmosféra vánočních svátků i střízlivé výkony Marisy Tomei a Christiana Slatera. Jeho nemluvný a uzavřený Adam, který umí projevit statečnost v pravou chvíli a pocítit štěstí, než nadejde poslední den, mi byl krom toho osobně symaptický. ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Neznamy reziser Tony Bill natocil svoje najlepsi film. Fil o dvoch ubolenych dusiach , kde sa zrodila velka lska - Slater a Marisa Tomei an druhej. Hodne sa keca, ale to nevadi, film ma kludnu pohodovu atmosferu, az na ten koniec. Tu sa rozhodne nejedna o happyend, preto dam aj vysoke hodnotenie   : 80 % ()

Reklama

Ireth12 

všechny recenze uživatele

Překrásný, dojemný příběh se smutným koncem, který prostě musí chytnout za srdce. A nejkrásnější hláška celého filmu: ,,Milujeme mozkem a duší, srdce s tím nemá nic společného, to se jen tak říká."- ,,Tak proč mě to tam tak bolí, když nejsem s tebou?" Celý ten příběh vždycky sleduji napjatá se zatajeným dechem. Dvě křehké duše, co se našly, když se nejvíc potřebovali, to je prostě nádhera. ()

Sejkorka 

všechny recenze uživatele

Upovídanou servírku Caroline  jednoho dne zachrání před násilníky její plachý kolega s nemocným srdcem, Adam. Mezi oběma lidmi, kteří nemají štěstí v lásce, se zrodí křehké citové pouto. V hlavních rolíchChristian SlaterMarisa Tomei, Ta má rok po Oscarovi za bratrance Vinnieho, je moc pěkná a sympatická. Člověk jí přeje, aby jí to jednou vyšlo, ale to je s nemocným Adamem prostě nemožné. Jo a ta kamarádka z práce (Rosie Perez) je pěkná kráva. A taky mě potěšilo, že policie chytla ty dva lumpy, co chtěli Karolínu znásilnit a pak píchli kudlou Adama. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Pokus o dobrou romantiku selhává v povrchní režii. Tam kde režie nestačí vykouzlit romantickou atmosféru je třeba na pomoc přivolat dobré herce. Marisa Tomei je herecky zdatnější než Christian Slater s nemocným srdcem, ale scénář ji nedovoluje přebrat ve filmu hlavní otěže. Smutný závěr filmu podstatně vylepšil dojem z filmu jehož sladkobolnou romantiku s tragickým závěrem jsem už ve filmech shlédnul xkrát. Nic nového v oblasti žánru, ale snaha byla. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (3)

  • Natáčení probíhalo v Mineapolis. (Terva)
  • Rosie Perez obsadila u newyorských filmových kritiků v kategorii nejlepší herečka ve vedlejší roli druhé místo. (Terva)
  • Marisa Tomei a Christian Slater si odnesli cenu MTV Movie za nejlepší filmový polibek. (Terva)

Reklama

Reklama