Vynikající thriller v coenovsky nezaměnitelném stylu. Coenům vše hrálo do karet - 1.skvostně pochmurná nálada zimní Minnesoty, 2.jednoduchý, ale přitom působivý soundtrack, 3.Macey jako charakterově podlý ňouma a smolař, tak jak to umí zahrát jenom on, 4. dvojice zločinných packalů v neodolatelném podání Buscemiho a Stormareho. Když si k tomu připočtete coenovsky absurdní humor (např. scéna, kdy Buscemi zahrabává peníze do sněhu), pak je výsledné hodnocení snadné. Jenom ten Oscar pro McDormand je mi tak trochu záhadou.(11.5.2003)

Bratři Coenovi patří určitě mezi ty lepší režiséry, kteří se v posledních letech podíleli na nějakém tom americkém filmu. Takový Big Lebowski, Bratříčku kde jsi? anebo Muž, který nebyl.. to jsou vynikající díla, která jdou stěží překonat. A přece ještě dříve se jim podařilo dílo nevídané - perfektní skloubení černé komedie a krimi za pomocí všech zúčastněných herců, kteří excelují. Oskarová Frances, zajímavě zábavný Steve, geniálně chladý Peter, nebo roztržitý - tak jak to umí jen on - William. Někdo považuje jako nejlepší film od Coenů Big Lebowskiho, jiní zase Bratříčku... já za jejich nejlepší film považuji Fargo. Pro jeho nezaměnitelný černý humor, obstojné krimi a vynikající herecké výkony.(28.11.2006)

Budu se opakovat, ale Coeni jsou průměrně průměrní, ta mánie mě minula na plné čáře a vůbec nechápu, co na nich vidíte. Fargo je geniální? Jo? A v čem jako? V tom příběhu o únosu, který se nevyvede? Takových už bylo. V "retardované" šerifce? Určitě ne! Ve Willuamovi "smutny xicht" H. Macy? Ale běžte! ... Nudnej, divnej a pošahanej film! Dvě hvězdičky. ___ Tak jsem si Fraga pustil po třech měsících znovu a musím uznat, že se mi líbil, už jsem v něm nehledal to špatné, ale jen to nejlepší. Tak nějak mi Fargo evokuje thriller plný ironie a nádsázky, možná trochu s parodickými prvky. Ten prvotní problém byl ais v mé náladě, nebyl jsem na to připraven a teď mě to mrzí, protože Fargo je opravdu skvělý a trošku i geniální film. ___ Tak jsem si Farga pustil potřetí a musím uznat, že je to geniální thriller a jeden z nejlepších filmů, co jsem dky viděl. Ta jedinečná atmosféra, nápaditý scénář a výborný Steve Buscemi. Nemám slov...(2.4.2008)

Hmm, no neviem. Pre mňa len mierne nadpriemerný thriller s úplne iným pohľadom na tento žáner. Ušiel mi veľmi rýchlo hlavne kvoli stopáži, nápaditosti a dobrému scenáru. Suchý a chladný humor nemal medzí, no hodil sa mi sem ako tučniak na rovníku, čomu prispel hlavne Buscemi a Stormare. Výkon Frances 'YEAH' McDormand nemal s Oscarom podľa mňa nič spoločné. To 'yeah' bolo spočiatku zaujímavé, no neskôr mi začínalo liezť sakra na nervy. Druhá šanca však film neminie. 65%.(14.6.2006)

Trochu mě překvapuje, jak moralisticky tento film většina z vás vnímá. Já ho vidím jako absurdní černou komedii (to už bylo řečeno), která ovšem oproti běžné černé komedii nasazuje mnohem civilnější tón. Úspěšně se vyhýbá všem klišé. Násilí je z části výsledkem nešťastné shody okolnosti a z části nutnosti. A zobrazení násilných scén vyznívá zároveň realisticky a surreálně. Surreálnost vyplývá z životní reality a tím nám ji jakoby odhaluje jako absurditu. Spíše než, že se film snaží odhalit smysl smrti či života, mám pocit, že poukazuje na jejich nesmyslnost.(23.2.2005)