poster

Šest pohřbů a jedna svatba

 • USA

  Very Bad Things

 • Slovensko

  Šesť pohrebov a jedna svadba

Komedie / Thriller / Krimi

USA, 1998, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • korbitch22
  ****

  k neuvěření,brutální scény,některé nepředvídatelné,se střídají s komickými,černohumornými až vyloženě šílenými.co udělá jedna tragická událost s psychikou a kamarádství,se změní v nenávyst.skvělý christian slater,jako rozjíždějcí se psychopat mě vyrazil dech,stejně tak scéna kdy to daniel stern schytá károu:-)drsný a špatný konec dá člověku i ponaučení.zajímavé.(1.1.2010)

 • Jordan
  **

  nie príliš vydarená komédia plná prvoplánových a nie veľmi vtiných vtipov a samoúčelného sadizmu, ktorý tiež nie je nič moc. nie je to úplne zlé, nie je to až totálne bahno, zopár svetlých momentov si tám nadšenci brutality a čierneho humoru nájdu, ale v podstate dosť zbytočné sklamanie z neveľmi podareného filmu.(28.7.2006)

 • HappySmile
  ****

  Není to ten typ černé komedie, u které se budete smát. Jsou to spíš takové ty tragické scény, které jsou vlastně až komické. Nápad skvělý, herecké výkony taky dobré. Konec neměl chybu. Jenom se musíte připravit na to, že v tomhle filmu se 96 minut z 97 jenom řve, řve, řve, řve, řve, řve, řvééééééééééééé!(30.1.2009)

 • KOZEL84
  ****

  Předtím než se stal John Favreau nudným režisérem,býval také nudným hercem a celkově nemastné obsazení je trochu naškodu.4 musím dát už jen proto,že po všech těch naleštěných,sladkobolných a tupých,amerických naivitách sem tuhle černočernou šílenost už vyloženě potřeboval.Pařba ve Vegas může dopadnout i hůř než kocovinou a nezvěstným kámošem.Doslova nářez.(17.9.2011)

 • igi B.
  ****

  Rudo-černá komedie pro otrlé, bizarní story o jedné nevyvedené pánské jízdě a jejích důsledcích na život (a smrt ;-) všech zúčastněných... Laura se moc a moc chtěla vdát, leč tahle svatba těm kdo přežili pravda trošku zhořkla... Drsné, filmařsky rutinní, herecky výborně obsazené a zahrané, plné krutého humoru a krve - leč obskurně zábavné a s opravdu vyvedenou pointou nakonec... :-) - - - P.S. Pohřbít zaživa ovšem zaslouží český >diserbutor< filmu na dvd: firma Intersonic. Krom toho, že našinci naservírovala film nepochopitelně ořízlý na formát 4:3, oblaží vás i neuvěřitelně sprasenými titulky, kde v každé cca páté větě je nějaká pravopisná (nikoli překlepem zaviněná!) chyba (to nejspíš dostal kšeft nějaký debilní rodinný příslušník zodpovědného lulana), neřkuli o umístění titulků kamsi skoro doprostřed obrazu. To se zase jednou blbost s ignorantstvím zasnoubily... Zabít zmrdy :-( ...(18.8.2006)

 • - Rabína na pohřbu Michaela Berkowa, kterého hraje Jeremy Piven, si zahrál jeho vlastní otec Byrne Piven. (HappySmile)

 • - Slovo "fuck" nebo jeho obdoby, jsou použité ve filmu celkem 124x. (HappySmile)

 • - Adam Sandler byl původně obsazen do role Miachaela Berkowa, ale na poslední chvíli z toho vycouval kvůli filmu Vodonoš. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace