poster

Šest pohřbů a jedna svatba

 • USA

  Very Bad Things

 • Slovensko

  Šesť pohrebov a jedna svadba

Komedie / Thriller / Krimi

USA, 1998, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MMR
  **

  Teď vážně nevím, jestli jsem viděl správný film, ale snad ano. 75% filmu se tam hádají a navzájem na sebe řvou. To má být film? Velice přehnané, opravdu nevím, co si o tom mám vlastně myslet. Nebylo zde nic, co by mě mělo rozesmát. Naštěstí jsem se na to díval v nočních hodinách, což má nejspíš vliv na moje hodnocení, protože jinak vážně nevím, proč dávám tolik. P.S.Tak jsem nakonec po 10 minutách hodnocení snížil, nedalo mi to.(19.2.2011)

 • Cortesz
  ****

  Bergův debut na filmovém plátně a hned docela dost ostrá. Tato černá komedie s perfektními hláškami, vypointovaným dějem, výbornými herci v čele s šíleným Slaterem a i ta Cameron Diaz mě zde přesvědčila, že v ní kromě té nesmírné krásy něco je, její hysterická a ke konci psychopatická postava byla vedle Slatera ta nejlepší. Rozhodně mě Berg překvapil a dokonale dokázal skloubit černou komedii s thrilerovými prvky, něčím mi to připomínalo Tarantinovky, ale možná je to jen můj dojem a to možná i mylný.(15.12.2008)

 • Odpadlik
  **

  Nevím, jestli to měla být komedie nebo drama, ale ve finále to není ani jedno. Na drama je tam pár černohumorných scén (scéna "nákupu" v supermarketu nemá chybu, stejně jako závěrečná scéna na zahradě), na komedii je tam zase plho rádoby dramatických scén hádek mezi hlavními představiteli, které mě však svou hysteričností a "ukecaností" lezly pěkně na nervy. Přikláním se spíše k tomu, že mělo jít o černou komedii tarantinovského stylu, ale dech bohužel došel scénáristům brzy po startu. V Las Vegas to ještě šlo, ale jakmile se u naší partičky objeví "výčitky", je zle a film jde (až na pár zajímavých scén) do háje...(25.8.2008)

 • (Z)denny
  *****

  Černá komedie plná skvělých hlášek. Věřím, že mnoho lidí neobjevilo kouzlo tohoto snímku a hodnotí ho slabě, ale stačí se pořádně zadívat do tváří hlavních protagonistů a potom se už jenom stačí bavit jejich zmatkem, beznadějí a spoustou dalších pocitů, které se v nich nádherně zrcadlí.. V neposlední řadě - Cameron Diaz jako vdavekchtivá nevěsta je neuvěřitelná.. A to ještě nehodnotím ten brilantní závěr..(30.3.2009)

 • lektvar
  *****

  Toho, kto vymyslel slovenský a český názov, by som rada videla na pušti v jame a chcela by som držať v ruke lopatu, krompáč, rýľ, čokoľvek. V podstate by som ho dokázala umlátiť prázdnou zápalkovou škatuľkou na ulici plnej ľudí, ale načo si to komplikovať, keď mi celofilmové rátanie mŕtvych nepokazilo výsledný dojem.(10.2.2008)

 • - Doktora, který prohlásí jednu z postav za mrtvou, si zahrál režisér Peter Berg. (HappySmile)

 • - Když se chlapi pokouší zbavit mrtvoly, Christian Slater se zeptá: "Dělali jste to už někdy předtím?". Stejnou otázku položí ve filmu Heathers (1989), když se pokouší zbavit jiné mrtvoly. (HappySmile)

 • - Rabína na pohřbu Michaela Berkowa, kterého hraje Jeremy Piven, si zahrál jeho vlastní otec Byrne Piven. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace