Sex a svobodná matka (TV film)

Sex & the Single Mom

Scénografie:

Tim Bider

Kostýmy:

Jeanie Kimber

Přes občasnou sentimentalitu a nereálnost slušné televizní drama o dceři a matce, z nichž jedna sex objevuje a druhá znovu objevuje, což jim oběma nečekaně komplikuje život. A i když je většina těch komplikací ze šuplete těch nejohranějších klišé, obě herečky v hlavních rolích je dokázaly v rámci možností uchopit příjemně civilním způsobem. Výborná a věrohodná byla zejména Danielle Panabaker jako pubertou zmítaná dcera potýkající se s problémy dospívání a erotickým napětím kolem sebe i v sobě.(17.2.2011)

• MickeyStuma

Velice naivní televizní příběh o samoživitelce a její výchově své dospívající dcery v oblasti sexu i když má sama máslo na hlavě. Ano. Dcera sex objevuje a matka se k němu vrací. Jejich vztah je tak nereálný, že z toho bolí až hlava. Matka jakoby ztratila rozum a dcera puberťačka tradičně sežrala všechnu moudrost a morálnost světa. Kdo koho tu vlastně vychovává? Příšerný scénář natočen zoufale nudně s příšernými hereckými výkony. Na překonání noční nespavosti akorát.(12.7.2016)

Takový jeden příběh ze života.. Matka, právě prožívající předtím nepoznanou vášeň, a dcera, beznadějně zamilovaná do místního hezouna, která touží být více sexy, a už se nemůže dočkat svého prvního sexu. Obě spolu mají dalo by se říct otevřený vztah, kde si říkají věci narovinu, až do té doby, dokud Sarah své dceři nezatají svou novou známost a .... Jak už jsem řekla, takový jeden příběh ze života, povedený a dobře zahraný.(3.7.2011)

• anitae

Samá klišé a horší dialogy jsem snad ještě neviděla.(20.7.2016)

• Dr Lizal

Čtyříctka Gail vypadala dobře, nadržená dcerka ("mami, všichni kolem mě to dělali, jenom já ne, bééé, pomoz mi k mrdačce!") by zasloužila casting u Pierra Woodmana a bylo milé vidět Jacka z MP. Jinak je to kompletně hrozná sračka plná debilních keců a životních mouder.(22.6.2017)