poster

Sexandroide

Horor / Erotický

Francie, 1987, 57 min

Režie:

Michel Ricaud

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • hladass
  *****

  K tomuto opravu bizarnímu kousku jsem měl připraven docela sáhodlouhý komentář, ale jen bych se zbytečně opakoval po Karlosovi, s jehož komentářem se plně ztotožňuji... Takže si přečtěte ten jeho a za mě více dodávat netřeba...(18.8.2014)

 • Karlos80
  *****

  Cimena de Bizzare v té nejčistší podobě. Další 80's obskurní šílenost z Francie, po nedávno zhlédnutém zcela amatérském "Ogroffovi", jde o další ultralevnou-amatérskou (ovšem o něco vyšších výrobních hodnot), v tomto případě dokonce jakousi art-house/exprimental/avantgardní podivnou šílenost z této země (člověk by nevěřil co se tam kdysi všechno také natočilo). Ultra-gory and sleazy antalogie krátkých soft-core porno/hororových navzájem nesouvisejících ultra-bizarních epizod, které nemají žádnou společnou nit (tzv žádné společné dějové linie či vzájemná témata), kdy jejich jediným cílem je ukázat divákovi na obrazovce několik čistě ryzích okamžiků krveprolévání (gore) a nahoty, kterými je film doslova zaplaven. Je to přesně tak jak se píše v obsahu, film čerpá z tradice avantgardního divadla "Grand Guignol" (1890-1960), a je to celé docela nechutné (kdy mi to trochu připomínalo první 60's Lewisovi gore filmy), ve filmu se vzájemně prolínají různé styly a směry, nejde tu ale jen o erotiku a gore (najdou se zde i nějaké surrealistické a jak jsme už psal i avantgardní prvky), přesto že tu tyto prvky převládají. Já se při tomto kousku vážně neskonale bavil, je to tak akorát dlouhé, člověka to nenudí, nejsilnější a nejlepší epizoda se z mého pohledu jevila hne-dle ta první (černá magie a voodoo tématika), která měla i trochu příběh, dvojka (něco ve stylu H.G.Lewisova "Wizard of Gore" a "Guinea Pig: Flowers of Flesh and Blood" a jiných japan řezničin zastoupených zhruba v tomto duchu) pak byla nejkrvavější a nejnásilnější (kdy mučení jehllami vypadalo až děsivě autenticky a na první pohled i strašně bolestně) nejslabší pak byla asi trojka, která byla zcela nesmyslná (nekrvavá), ale zase o to více podivná, smyslná, a hlavně zábavná, nezapomenutelné 5. minutové nádherně žhavé striptýzové a taneční číslo (zcela nahé modelky) za doprovodu 80's zcela nečekané hudby od Tiny Turner (!!!), nenechá chladným nejspíš žádného chlapa (velice sugestivní moment) a krásná modelka v akci to je asi sen každého muže, škoda že nakonec nešlo vidět i pod ono víko rakve ("do not disturb"!), každý už pochopí:-). Jeden z nejpodivnějších a nejbizarnějších splatter filmů, který jsem kdy viděl. Musíte vidět abyste uvěřili. Pro fanoušky bizáru, špinavosti a gore absolutní povinnost, kdy v tomto ohledu jde o mistrovské dílo!(14.4.2014)

 • Flipnic
  *****

  Tohle je teda zase "kousek" !! :-)) Vyčerpávající koment napsal opět Karlos80, v podstatě se s ním naprosto shoduji. Za mě jen asi tolik: Je to ODPORNÝ !!! Hnusný a zvrácený ... sadistický a divný. Každopádně je to pro jistý druh publika v podstatě zábavný, zejména třetí pasáž. Co musím pochválit, tak slušnou porci nahoty třech holek, který maj fakt super postavy a každá z nich je jiná. I když celkově je to nechutná sleazy sadistická prasárna, holky jsou pěkný a to se počítá ... :-) U některých triků jsem si říkal jestli jsou vůbec umělé, neboty jehly procházej tělem ječící holky skutečně ... fakt těžko říct. Divný, bizardní, kravavý ... hnusný ... Jen pro okrajový publikum s hodně silným žaludkem ...(14.4.2014)

 • Bloody13
  *

  Omlouvám se kolegům za to, že moje nestydatá známka bude dělat bordel v nadmíru vysokém procentuálním hodnocení, ale zkusim vám to vysvětlit ve formě jedné LEGENDY. „Tak to je nehorázná sračka tohle! Bohužel jsem tenhle film sehnal v otřesné kvalitě, jejíž obraz byl oříznutý na 4:3. Chtěl jsem ho sehnat alespoň jako BDRip 1080p, Video: 8385 kb/s, 1920x1016, ale nepodařilo se. Obraz šuměl, zvuk byla čirá hrůza, otřesné postsynchrony a naprosto amatérské výkony všech „herců“. Navíc nikde žádná příroda, celý se to odehrávalo buď na hajzlu, nebo ve sklepě. Moje FULL HD televize vůbec nezářila jako obvykle, navíc moje sestra po deseti minutách mávla rukou, řekla, že je to sračka, vstala z mojí postele a odešla spát do tý svojí. Vůbec se jí nedivím! Přitom to gore nebylo místama vůbec špatný, ale jak už jsem zmínil, tohle je fakt amatérská sračka! A Tinu Turner nesnášim!“(15.4.2014)

 • KennyKoctar
  ***

  Ufff, dost zvláštní kousek :D Těžko tenhle poměrně raritní film nějak klasifikovat. Nevím, jestli autor mířil spíš na fandy hororu, nebo softporna - dost možná si jen plnil své (mokré) sny. Snímek je rozdělen na tři krátké příběhy. V každém z nich figuruje nějaká nahá holka a monstrum – vždy hrané tím stejným hercem (Daniel Dubois), které ženskou protagonistku obvykle všemožně týrá. V prvním a zároveň nejkratším příběhu muž na dálku pomocí voodoo panenky a fotky z neznámých příčin na záchodech v baru svleče a mučí ženu, což vyústí v její oběšení. Druhý, nejdelší a za mě i nejlepší příběh nám ukazuje ženu, která se někde v podzemí za neznámých okolností začne oddávat podivnému rituálu a sebemrskačství, které přivábí zvláštního, nesmrtelného a v obličeji zdeformovaného netvora. Ten ji začne všemožně mučit, ovšem musím podotknout, že to působí až nepříjemně reálně. Upřímně bych se vůbec nedivil, kdyby například to propichování jehlou, či řezání bylo skutečné. Mučení vyústí až v dívčinu smrt, ovšem vše dobře dopadne, když netvor její zmrzačenou mrtvolu oživí, dá ji růži a svorně spolu ruku v ruce odcházejí pryč ze sklepení – tomu říkám happy end :D Poslední příběh je asi nejbizarnější a dokazuje nám, že režisér film nejspíš nebral úplně vážně. Sledujeme nedobrovolné svlečení a proměnu mladé holky starým chlípným upírem na upírku. No a ta ho za to vzápětí odmění tanečkem za hudby Tiny Turner, načež si spolu vlezou do rakve užít… Musím říci, že se jedná o dost originální film, ve kterém jde vidět částečná režisérova inspirace francouzským „Grand Guignol“ – hororovým divadlem zobrazující naturalistické mučení a vraždy, o které po hrůzách druhé světové války lidé ztratili zájem, a zaniklo. Na jednu stranu snímek nabízí poměrně povedené gore, na stranu druhou, se mu možná i zasmějete, pokud ho ovšem budete brát s nadhledem. 3,5*(5.4.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace